Odkurzacz centralny – odkurzanie dla wymagających

Nowoczesne, funkcjonalne, ale i wygodne oraz dyskretne – o zaletach centralnego odkurzania nie trzeba przekonywać zwłaszcza tych, którzy zdecydowali się już skorzystać z tego innowacyjnego rozwiązania.

Moderno Premium to jednak propozycja dla najbardziej wymagających, którzy nie ustają w poszukiwaniu najwyższej jakości. Nowa jednostka zasadnicza od UST-M to jeszcze więcej mocy, przy jeszcze większej wydajności.

centralne odkurzanie

fot. UST-M

Tradycyjne odkurzacze, choć na rynku jest ich bez liku w różnych wariantach i konfiguracjach, zwykle mają te same wady – są głośne, ciężkie, a nierzadko nieefektywne. A jeśli dorzucimy do tego konieczność dźwigania całego ekwipunku po schodach, tam i z powrotem, system centralnego odkurzania objawia się samymi zaletami. Składa się bowiem z jednostki centralnej zainstalowanej na stałe w wybranym pomieszczeniu oraz ukrytych w ścianach rur, które łączą ją z gniazdami ssącymi. Dzięki temu odkurzanie ogranicza się do korzystania z długiego, elastycznego węża podpiętego do najbliższego gniazda.

odkurzacz centralny moderno premium

Moderno Premium

Już ten przemyślany system, który eliminuje wszystkie wady tradycyjnego odkurzania, może robić wrażenie, ale jego efektywność zależy bezpośrednio od mocy konkretnej jednostki zasadniczej i tutaj można wybierać. Ale jeśli w sprawach porządkowych nie uznajesz kompromisów, wybór jest tylko jeden, bo Modern Premium to sprzęt specjalnie dla Ciebie.

To jednostka wyposażona w podwójny system filtracji – filtr dokładny oraz cyklon – która posiada ponadto przyjazny dla użytkownika wyświetlacz, gdzie pojawiają się wszystkie informacje na temat samego urządzenia, pracy, którą wykonuje oraz tej, którą wykonać musimy my. Panel da nam znać, kiedy konieczne stanie się przeprowadzenie konserwacji, wymiana filtra, poinformuje nas także o stanie szczotek silnikowych oraz poziomie zapełnienia zbiornika. A wszystko to w trzech wariantach – efektywnościowych, których rozpiętość mocy sięga od 1300 W do nawet 1900 W i siły ssącej od 510 do 690 airWatt, przy jednakowym napięciu zasilającym – 230 V!

Centralne odkurzanie to rozwiązanie idealne dla osób, które z jednej strony cenią porządek z drugiej – wygodę, a Moderno Premium – dla tych, którzy oprócz tego szukają jeszcze najwyższej jakości.

Leave a Reply