Mobilne oko na swój dom

Sterowanie, monitoring i wykonywanie określonych czynności na dobre już przejęły smartfony i tablety wyposażone w odpowiednie aplikacje. Już nie musimy być na miejscu, aby sprawdzić kto znajduje się na terenie naszej posesji, porozmawiać z naszym gościem czy otworzyć mu furtkę. Nowy produkt firmy AC SOFTWARE pozwoli nam zrobić to z drugiego końca świata.

Zmieniający się charakter naszej pracy i coraz większa mobilność ludzi sprawia, że wzrasta popularność rozwiązań, które pozwalają nam przekazywać informacje na odległość i komunikować się z urządzeniami. Jesteśmy już przyzwyczajeni do tego, że na co dzień korzystamy z urządzeń typu smartfon czy tablet i oczekujemy od dostawców coraz większej liczby usług, z których możemy korzystać również w wersji mobilnej – m.in. tych pozwalających na kontrolę tego co się dzieje w otoczeniu naszego domu.

Dowiesz się, kto Cię odwiedza

DOMOPHONE firmy AC SOFTWARE został zaprojektowany w taki sposób, aby współpracował z urządzeniami mobilnymi, jak smartfony czy tablety. Dzięki temu bez względu na to, gdzie przebywasz czy jesteś – w kraju czy za granicą, możesz sprawdzić kto i kiedy odwiedza Twój dom czy mieszkanie, porozmawiać z gościem i otworzyć mu furtkę na posesję, a także sterować zamkiem bramy wjazdowej.

domofon1

Porozmawiasz, nagrasz obraz, otworzysz furtkę…

Zestaw DOMOPHONE składa się w zasadzie z dwóch elementów – videodomofonu, który instaluje się przy furtce oraz aplikacji na telefon, która pozwala zobaczyć i porozmawiać z gościem odwiedzającym nasz dom. Videodomofon wyposażony jest we wszystko co potrzebne: kamerę, oświetlenie, głośnik, mikrofon oraz przycisk wywołania. Po naciśnięciu przez naszego gościa dzwonka, na telefonie uruchamia się aplikacja, dzięki której możemy komunikować się z odwiedzającym i wpuścić go na teren posesji. Aby cały proces mógł zakończyć się sukcesem, videodomofon musi być jedynie podłączony do zasilania i połączony z domową siecią WiFi lub przez kabel ethernetowy. Dzięki DOMOPHONE możemy otworzyć furtkę lub bramę wjazdową bez konieczności posiadania przy sobie dodatkowego pilota czy też tradycyjnych kluczy.

domofon3

DOMOPHONE w pigułce:

  • Sterowany przez urządzenia mobilne
  • Konfiguracja przez stronę www
  • Obsługa audio/video
  • Połączenie przez WiFi lub Ethernet
  • Regulacja kąta obiektywu
  • Opcja podgrzewania szybki videodomofonu
  • Prosta i szybka aktualizacja on-line
  • Wbudowana pamięć 100 nagrań i 500 zdjęć
  • Sterowanie bramą wjazdową
  • Produkt występuje w trzech wersjach kolorystycznych: stal szlachetna, jasny brąz, złoto.

Leave a Reply