Meble i akcesoria: stylowe przyjęcie na werandzie

Grillowanie – jako forma spotkań towarzyskich w letnie weekendy – wielu osobom już spowszedniało. Ty też chciałbyś zaprosić przyjaciół na bardziej stylowe spotkanie na świeżym powietrzu? Zorganizuj eleganckie przyjęcie na werandzie. Ekspert sklepu z wyposażeniem wnętrz i ogrodów FORMAZONE (www.formazone.pl) podpowiada, jakie meble i akcesoria wybrać, aby było to przyjęcie doskonałe – takie, o którym goście będą chcieli długo pamiętać.

Teoretycznie, każdy z nas zna przepis na prawdziwie stylowe, idealne przyjęcie na werandzie. Eleganckie meble, w których goście mogą się wygodnie rozsiąść i delektować ciepłym letnim wieczorem. Wokół zadbane rośliny w efektownych donicach i nastrojowe oświetlenie. A na stole pięknie podane przekąski i napoje. Jak zawsze jednak, „diabeł tkwi w szczegółach”. Gdzie szukać potrzebnych nam akcesoriów, aby rzeczywiście były wyjątkowe? Na które się zdecydować, jeśli chcemy, aby jednocześnie były unikalne, najwyższej jakości i zgodne z najnowszymi trendami? Z pomocą przychodzi Katarzyna Szymanik, ekspert sklepu z wyposażeniem wnętrz i ogrodów FORMAZONE. W zakresie doboru mebli na taras, już od kilku sezonów rekomenduje ona klientom produkty marki La Poem Garden.

La Poem Garden  to meble z technorattanu dla kochających oryginalny design, wygodę i długoletnią trwałość. Co ważne, marka tych mebli została stworzona przez Polaka a materiał użyty do ich produkcji jest w 100% ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Do moich ulubionych modeli należą fotele Nomad i Cocoon. Oba zmienią taras lub ogród w nowoczesny, elegancki zakątek – podkreśla Szymanik.

dekoracja tarasu1

Dostępne w sklepie FORMAZONE

dekoracja tarasu2

Dostępne w sklepie FORMAZONE

Niezbędnym elementem aranżacji każdej werandy są odpowiednio wyeksponowane rośliny. W okresie wiosenno-letnim doskonale nadawać się do tego będą stojące donice na wysoki połysk z oferty firmy Miotto. Dostępne w kolorach białym i czarnym, są rekomendowane do wyszukanych, nowoczesnych przestrzeni. Pięknie będzie się w nich odbijać światło świec umieszczonych w eleganckich lampionach.

dekoracja tarasu4

Dostępne w sklepie FORMAZONE

W ofercie FORMAZONE znaleźć można m.in. lampiony belgijskiej marki J-Line. Wśród nich znajduje się ekskluzywna srebrna dekoracja o wymiarach 26 x 25 x 39 cm, a także modele kolorowe oraz drewniane. Każdy z nich odpowiednio podkreśli nastrojowy charakter blasku świecy. Romantyczny nastrój stworzą także rozwieszone na werandzie girlandy Cotton Ball Lights. Są one dostępne na www.formazone.pl w wielu różnorodnych zestawach kolorystycznych.

dekoracja tarasu3

Dostępne w sklepie FORMAZONE

dekoracja tarasu5

Dostępne w sklepie FORMAZONE

dekoracja tarasu6

Dostępne w sklepie FORMAZONE

Żadne przyjęcie nie może się odbyć bez odpowiedniego poczęstunku dla gości. Latem najsmaczniejszą przekąską są owoce sezonowe. Warto je ułożyć w efektownych naczyniach. Katarzyna Szymanik proponuje, aby wybrać specjalny model misy na owoce, która wygląda jak wykonana z zimnych, metalicznych płomieni:

Tego typu designerskie akcesoria przyciągają wzrok i są najlepszym dopełnieniem eleganckich aranżacji. Do tej samej kategorii zaliczyłabym pucharki na lody ozdobione szklanymi perełkami. To doskonale przyjęta przez klientów, tegoroczna nowość w naszej ofercie.

Tak przygotowanego przyjęcia na werandzie nasi goście mogą nie chcieć opuszczać. Na taką okoliczność najlepiej przygotować dla nich otulające pledy, np. z oferty cenionej skandynawskiej marki House Doctor. Doskonale sprawdzą się, gdy spotkanie przeciągnie się do późnych godzin i na naszej werandzie zrobi się chłodniej.

Wszystkie opisane powyżej produkty znaleźć można w sklepie online www.formazone.pl.
Przykładowe ceny:
Fotel ogrodowy Nomad: 2690 zł
Girlanda świetlna Cotton Ball Lights 35 kul: 149 zł
Misa na owoce Płomienie: 479 zł
Pucharek na lody Pearl: 44 zł

Leave a Reply