Nowe modele grzejników. Jakie są trendy?

Każdy rok przynosi nowe trendy, co za tym idzie nasze gusta również ulegają zmianie. Nie zawsze znacząco, ale jednego roku lubimy kolor miętowy w dodatkach a drugiego już wykończenie z miedzią. Z czego to wynika? Odpowiedzi może być kilka. Jedna z nich to – trendy kreują projektanci, firmy. Marka LUXRAD od lat obserwuje nie tylko rynek ale zmieniające się gusta klientów. W ostatnim czasie wprowadzili kilka nowości, które zostaną zaprezentowane na Warsaw Home (6-8 października), a o zmieniających się trendach będzie można dowiedzieć się na specjalnym wykładzie w trakcie ArchiDay.

Co LUXRAD pokaże na Warsaw Home?

Ekspozycja marki LUXRAD na Warsaw Home to aż 22 modele grzejników łazienkowych i pokojowych na powierzchni 36m². Unikatowy design, nowoczesne rozwiązania technologiczne a co za tym idzie – innowacyjność. Nowości oraz modele, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a wśród nich m.in.:

Ductor, ten model wyróżnia osłona z lakierowanej stali, w której znajdują się rzędy kwadratowych otworów. Za obudową ukryto pionowe profile emitujące przyjemne ciepło. Grzejnik prezentuje się efektownie i z powodzeniem może stać się elementem tworzącym klimat w każdym pomieszczeniu.

nowoczesne grzejniki 1

Grzejnik Ductor, fot. LUXRAD

Elegant to jeden z tych grzejników, który może znacząco ułatwić życie. Nie tylko wygląda nowocześnie dzięki prostokątnym otworom, ale również posiada praktyczną przestrzeń, która daje możliwość szybkiego wysuszenia np. ręcznika.

nowoczesne grzejniki 2

Grzejnik Elegant, fot. LUXRAD

Pollux charakteryzuje się swoim nietypowym kształtem. Otwory wykonane są z najwyższą starannością – ich krawędzie są idealnie zaokrąglone. Część przednia w całości zbudowana jest z bezpiecznego szkła hartowanego.

nowoczesne grzejniki 3

Grzejnik Pollux_LUXRAD.jpg

Kastor to połączenie trójkątnych profili z prostokątnymi – płaskimi rurkami, daje to wrażenie ekskluzywnego elementu wnętrza.

nowoczesne grzejniki 5

Grzejnik Kastor, fot. LUXRAD

Niagara to model, który idealnie nadaje się do wnętrz nowoczesnych ze względu na swoją gładką, dużą osłonę. Co więcej model ten posiada kilka wersji: z grafiką, kolorową osłoną, czy też z oświetleniem LED.

nowoczesne grzejniki 4

Grzejnik Niagara w osłonie, fot. LUXRAD

Leave a Reply