Niezbędnik turystyczny każdej kobiety

Na polach namiotowych, w małych hotelach czy pensjonatach, nie zawsze dostępne są podstawowe sprzęty, z których korzystamy na co dzień. Warto w związku z tym zabrać ze sobą kompaktowy sprzęt turystyczny FA-5107 marki First Austria, w którego skład wchodzą: żelazko, suszarka i czajnik.

Unikniemy dzięki niemu kłopotliwych sytuacji, kiedy zechcemy napić się gorącej herbaty, wysuszyć włosy czy wyprasować koszulę. Małe rozmiary oraz minimalna waga zestawu na pewno nie spowodują nadbagażu ani nie zajmą zbyt dużo miejsca.

Zaletą sprzętu jest nie tylko rozmiar, ale także funkcjonalność. Urządzenia posiadają opcję podwójnego napięcia – 115/230V, dzięki czemu z powodzeniem można korzystać z nich niemal w każdym miejscu na świecie.

niezbednik turystyczny

Od tego, co ze sobą zabierzemy, często zależy cały wyjazd.

Suszarka wyposażona jest w dwa stopnie nawiewu, składaną rączkę oraz zdejmowaną nakładkę ukierunkowującą, co dodatkowo ogranicza zajmowaną powierzchnię. Czajnik o pojemności pół litra umożliwi szybkie przegotowanie wody, a dodatek w postaci dwóch plastikowych kubków wykluczy konieczność zabierania dodatkowych szklanek. Zestaw dopełnia żelazko, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje – spryskiwania, parowania, regulację temperatury oraz możliwość prasowania na sucho i mokro.

sprzet agd

Sprzęt turystyczny FA-5107 marki First Austria - cena ok. 106 zł

Zobacz także, jaki sprzęt AGD wybierają Polacy?

Leave a Reply