Komfort sterowania temperaturą mieszkania

Z przyjemnością zasypiamy pod ciepłą kołdrą. Czasami jednak przenikliwe zimno sprawia, że budzimy się w nocy z mocnym postanowieniem zakupu termoforu. A przecież wcale nie musi tak być..       

Obok nieprzyjemnego zimna, drugim problemem są przegrzane pomieszczenia. Niektórzy na samą myśl o chłodzie, odkręcają maksymalnie kaloryfery. W konsekwencji doskwiera im katar i suchość gardła, a zbyt duża różnica temperatur powoduje, że każde wyjście na zewnątrz niesie z sobą ryzyko infekcji. Samodzielne dostosowywanie temperatury pomieszczenia do warunków pogodowych jest najczęściej mało efektywne. Kaloryfery posiadają nieprecyzyjne wskaźniki, co utrudnia ustawienie optymalnego poziomu ciepła.

Komfortowe rozwiązanie na jesień
Istnieje prosty i tani sposób, aby udoskonalić działanie naszej instalacji grzewczej i tym samym pozostać niezależnym od kaprysów jesiennej aury. Inteligentny sterownik temperatury zapewni komfortowy klimat w każdych warunkach atmosferycznych. Znajdujący się w ofercie firmy Salus Controls, termostat 091 RF dedykowany jest wszystkim, którzy cenią komfort i chcą mieć realny wpływ na swoje zdrowie oraz samopoczucie. Urządzenie pracuje w trybie tygodniowym i posiada aż dziewięć różnych programów, dzięki czemu można indywidualnie dopasować jego działanie, w zgodzie z aktualnymi preferencjami. Salus 091 RF da się z powodzeniem zainstalować w dowolnym pomieszczeniu. Komunikuje się z urządzeniem grzewczym poprzez fale radiowe, a jego zasięg pracy w otwartym terenie wynosi nawet 60 metrów. W odróżnieniu od konkurencyjnych urządzeń, pracuje na stabilnej częstotliwości 868 MHz, gwarantującej odporny na zakłócenia sygnał. Wszystkie ustawienia reguluje się za pomocą prostego przełącznika, a nie poprzez mozolne wprowadzanie danych.

Sny bez termoforu

Sny bez termoforu

Sezon na grzanie i oszczędzanie
Nowatorskie sterowniki z bogatej oferty Salus Controls, pozwolą Ci oszczędzić nie tylko na zakupie termoforu czy puchowej kołdry. Termostaty ekonomicznie zarządzają ciepłem, co bardzo dobrze wpływa na ekologię i zawartość naszego portfela. Już po pierwszym sezonie grzewczym można spodziewać się mniejszych rachunków, nawet do 30%. Zakup niewielkiego i bardzo estetycznego urządzenia to drobna inwestycja, na której nie sposób stracić. Zyskujemy natomiast sporą oszczędność i gwarancję ciepłych, dobrze przespanych nocy.

Leave a Reply