Sposób na chaos w przedpokoju

Ciasny przedpokój, kilkuosobowa rodzina, brak miejsca na szafkę na buty i porozrzucane po podłodze obuwie… prezentujemy wygodne rozwiązanie, które pozwoli opanować chaos w przedpokoju.        

Czteropoziomowy, elegancki stojak na buty TOLA BIS to zgrabna, metalowa półka, którą można z powodzeniem zagospodarować szafę stelażową lub pozostawić jako samodzielny mebel, którego klasyczny kształt i uniwersalny kolor pasują do każdego przedpokoju. Dzięki czterem regulowanym kondygnacjom wszystkie buty wreszcie znajdą swoje miejsce, a całe pomieszczenie odzyska ład i miłą dla oka harmonię. Stojak Tola Bis jest wykonany z trwałego materiału, można obciążyć go aż do 60 kg a jego wymiary to: wysokość: 750 mm, szerokość: 850 mm, głębokość: 250 mm. Stojak kosztuje ok. 70 zł.

Kuchinox zaleca porządki w przedpokoju

Kuchinox zaleca porządki w przedpokoju

Drugą porządkową propozycją firmy Kuchinox jest wisząca szafka Eco, której sześć pojemnych kieszeni z powodzeniem sprawdzi się nie tylko do przechowywania ubrań w tradycyjnej garderobie ale np. w przedpokoju, porządkując na przykład kapelusze, szaliki i czapki. Jej lekkość pozwala na przymocowanie jej w dowolnym miejscu. Może stać się wkładem do tradycyjnej szafy, podwieszonym na rurce od wieszaków. Świetnie sprawdza się także jako wygodne uzupełnienie garderoby stelażowej.  Przenośna szafka o wymiarach: wys. 120 cm, szer. 30 cm, głęb. 30 cm,  wykonana jest z lekkiego ale niezwykle trwałego tworzywa w niebrudzącym kolorze brązowym a otwarte półki pozbawione zamykającego frontu pozwalają oddychać przechowywanym rzeczom. Naprawdę pomysłowe rozwiązanie w świetnej cenie ok. 20 zł.

Leave a Reply