Schody wykute w kamieniu

Przydomowe schody, dojścia do tarasu czy podejścia na skarpy wymagają odpowiedniego dopasowania rozmiaru stopni do zagospodarowania terenu. Zróżnicowane długości poszczególnych elementów nowego systemu schodowego Imperial od firmy Bruk-Bet ułatwiają ich standardową i nietypową aranżację.

Schody Imperial mogą mieć gładkie lub chropowate wykończenie. Poddany obróbce szlifowania i śrutowania wariant powierzchni o nazwie Terazzo Rustical sprawdza się w miejscach wypełnionych naturalną, zieloną roślinnością, natomiast szlifowana, powierzchnia Terazzo pasuje do aranżacji wykorzystujących dodatki ze szkła czy stali szlachetnej.

schody

Schody Imperial fot. Bruk-Bet

Jedną z zalet systemu schodowego Imperial z serii Prestige jest łatwość jego zabudowy. Może on zostać wykorzystany zarówno w ogrodowych aranżacjach, jak i w konstrukcji schodów wejściowych do budynku. Zróżnicowane elementy systemu pozwalają na bezproblemowe dopasowanie układu stopni do indywidualnych wymagań. W jego skład wchodzą proste stopnie w formie pełnych bloków wymiarowane według zamówienia o długości od 80 do 160 cm oraz elementy kątowe 90° i 135°. Dzięki dodatkowym elementom uzupełniającym, takim jak bieżnia do wózków dziecięcych, system Imperial jest przeznaczony także do projektów zabudowy przestrzeni publicznej.

Schody Imperial stosowane na przykład w przydomowej zabudowie tarasowej mogą zostać oświetlone wzdłuż wewnętrznej krawędzi stopni. Delikatne światło ułatwia poruszanie się w ogrodzie po zmierzchu i nadaje przestrzeni wyjątkowej atmosfery rodem z posiadłości rezydencyjnych.

oswietlenie schodow

Stopnie Imperial z podświetleniem fot. Bruk-Bet

SYSTEM SCHODOWY IMPERIAL Z SERII PRESTIGE

  • Typy powierzchni Terazzo (szlifowane): marmur mango, granit kremowy, granit żółty, dolomit szary, granit czarny, granit różowy, granit miedziany, rosa bursztynu, granit jasny, marmur biały
  • Typy powierzchni Terazzo Rustical (śrutowane): granit kremowy, granit żółty, dolomit szary, granit czarny, granit szary, granit szaro bursztynowy
  • Inne typy powierzchni: dolomit szary, granit, trachit, diabaz

Cena:
stopień blokowy: 282,29 – 334,56 zł brutto/metr bieżący

Leave a Reply