Dekoracje z dyni…

Jesień to niezwykła pora roku, która zachwyca nas feerią barw. Różnokolorowe liście, spadające z drzew kasztany i wyjątkowe jesienne kwiaty, takie jak: astry, wrzosy czy dalie pozwolą udekorować w piękny sposób wnętrze. Innym, ciekawym elementem dekoracyjnym jesiennego wnętrza jest dynia. Sprawdź, jak ją wykorzystać i ciesz się klimatycznym nastrojem we wnętrzu…

Dynia nie tylko w kuchni

Dynię można wykorzystać na wiele sposób – nie tylko w kuchni. Jej smak z pewnością kojarzy nam się z pochmurnymi, jesiennymi wieczorami i rozgrzewającą zupą. To także jeden z ważniejszych elementów dekoracji jesiennego wnętrza. Ciepły i pomarańczowy kolor dyni doskonale ociepli wnętrze w zimne i deszczowe dni. W towarzystwie wrzosów, dynie prezentować się będą wyjątkowo.

Wazon z dyni

To bardzo oryginalny pomysł wykorzystania dyni we wnętrzu. Jak wykonać wazon z dyni? Wydrąż środek dyni aż do samej skórki i włóż do niej przeźroczysty wazon z wodą. Następnie udekoruj wnętrze dyni ciętymi kwiatami. Możesz także włożyć bezpośrednio do wydrążonej dyni suszone kwiaty lub liście.

Dynia w kilku pomieszczeniach

Innym sposobem wykorzystania dyni we wnętrzu jest jej ustawienie w różnych pomieszczeniach – od łazienki po salon i kuchnię. Niewielkie dynie możesz ustawić na stole. W towarzystwie kolorowych liści prezentować się będą cudownie!

Dynia jako świecznik

… to kolejny, bardzo ciekawy pomysł wykorzystania dyni we wnętrzu. Świecące światło, odbijające się od pomarańczowej skórki dyni, sprawi, że w danym pomieszczeniu panować będzie niezwykły klimat.

Depositphotos 124419422 s 2019

Leave a Reply