Designerskie meble z profilowanej sklejki

W ofercie internetowego sklepu www.dadodesign.pl pojawiły się produkty RIGA CHAIR. Jest to łotewska marka specjalizująca się w projektowaniu mebli z profilowanej sklejki. W projektach RIGA CHAIR widać wyjątkową dbałość o detale i jakość wykonania – potwierdzają to liczne nagrody zdobyte przez markę.

W Polsce produkty RIGA CHAIR są dostępne wyłącznie w sklepie DADO DESIGN. Marka jest liderem w produkcji mebli na  Łotwie. Zdobyła wiele nagród w dziedzinie designu m.in. iF Design Award 2013 za projekt Riga Roo – konia na biegunach. Produkty RIGA CHAIR charakteryzują się bardzo prostą i minimalistyczną formą. Z pewnością spodobają się osobom lubiącym naturalny i ekologiczny wystrój wnętrz.

konikTaboret BLOOM – lekki jak piórko

Taboret Bloom został zaprojektowany przez Aldisa Circenis’a. Wyróżnia go wyjątkowy i oryginalny kształt. Dodatkową zaletą siedziska jest jego lekkość –z łatwością można go przenosić z miejsca na miejsce. Bloom w 2012 roku zdobył nagrodę w prestiżowym konkursie “Red Dot Design Award: Product design 2012”. W sprzedaży dostępna jest również wersja BLOOM BAR, czyli hoker w trzech wymiarach wysokości do wyboru: 66cm, 74cm i 82cm. Obydwa modele dostępne są w różnych gatunkach forniru lub laminatu.

taboretKrzesło TRIMO – kanty, kąty i zagięcia

Trimo to wyjątkowe i nowoczesne  krzesło o kanciastym profilu, w całości wykonane z profilowanej sklejki. Mimo subtelnej konstrukcji jest bardzo odporne i wytrzymałe. Idealnie pasuje zarówno do wnętrz komercyjnych jak i prywatnych, podkreślając prostotę wystroju.

krzeslo

Leave a Reply