Eleganckie meble w szklanej oprawie

Eleganckie dębowe meble podkreślone czarną, szklaną oprawą? Black Red White przygotował nowy system mebli Arosa, przeznaczony do pokoju dziennego i jadalni. Kolekcję tworzy 9 elementów: komoda, szafka RTV, dwie witryny, stół, krzesła, ława oraz półka i szafka wisząca. Meble z tej linii dostępne w kolorze naturalnego dębu ozdobione są czarnymi elementami, wykonanymi z hartowanego szkła.  

debowe meble w czarnej oprawie 1

Kolekcja Arosa od Black Red White

Kolekcja Arosa to połączenie nowatorskiego designu z solidnością wykonania. Geometryczną sylwetkę mebli podkreślają pogrubiane boki, a ozdobna czarna aplikacja na frontach, która została wykonana z nowoczesnego szkła hartowanego, dodaje im subtelności i elegancji. Fronty mebli pokryte są naturalnym fornirem, który doskonale oddaje strukturę i osłojenie prawdziwego drewna. Takie połączenie sprawia, że proste meble nabierają ciekawej formy.

System składa się z 9 segmentów, które doskonale sprawdzą się w aranżacji salonu i jadalni. Praktyczne przechowywanie domowych przedmiotów ułatwi pojemna komoda oraz wisząca szafka i półka. Dwie eleganckie witryny zostały wyposażone w mocne szklane fronty wykonane ze szkła hartowanego oraz energooszczędne oświetlenie typu LED, które idealnie podkreśli piękną zastawę lub dodatki dekoracyjne.

debowe meble w czarnej oprawie 2

Kolekcja Arosa od Black Red White

W stworzeniu małego kina domowego pomoże szafka RTV i kompaktowa ława z dodatkową dolną półką. Na szczególną uwagę zasługuje jednak stół z mocnym szklanym blatem w kolorze czerni oraz wygodne krzesła, które pomogą w ugoszczeniu domowników przy wspólnym posiłku.

Meble wyposażono w markowe zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania, co zwiększa komfort ich codziennego użytkowania. Kolekcja Arosa zadowoli zwolenników najwyższej jakości rozwiązań oraz wielbicieli eleganckich, a zarazem nowoczesnych i stylowych mebli.

W skład kolekcji Arosa wchodzą:

  • Szafka RTV – RTV2D1S;
  • Stół – STO/140;
  • Krzesło AROSA;
  • Witryna – REG1W;
  • Witryna – REG2W;
  • Komoda – KOM3D1S;
  • Ława – LAW/70;
  • Półka wisząca – POL/150;
  • Szafka wisząca – SFW1K.
debowe meble w czarnej oprawie Stół Arosa złożony

Stół Arosa złożony

debowe meble w czarnej oprawie Stół Arosa rozłożony

Stół Arosa rozłożony

debowe meble w czarnej oprawie Komoda Arosa

Komoda Arosa

debowe meble w czarnej oprawie Ława Arosa

Ława Arosa

debowe meble w czarnej oprawie Witryna Arosa

Witryna Arosa

Leave a Reply