Kolory ścian – mieszkanie zawsze modne

Każdy z nas ma własny pomysł na aranżację wnętrza mieszkania czy domu. Bez względu na to, czy wybierzemy chłodną kolorystykę, czy też przytulny klimat ciepłych barw – zawsze chcemy, aby nasze mieszkanie było modne i nawiązywało do najnowszych trendów kolorystycznych. Na przeciw wychodzi nam Diamentowa Kolekcja Dekoral.

Stosując odpowiednie kompozycje barw do każdego pokoju można wprowadzić najnowsze nurty wnętrzarskie. Umiejętnie zmieniając kolorystykę, z powodzeniem odświeżymy mieszkanie, które nabierze nowego blasku. Za pomocą najnowszych farb z Diamentowej Kolekcji Dekoral możemy sprawić, że „nowy blask” nie będzie już tylko magiczną metaforą. Dzięki swoim intrygującym, świetlistym efektom, pigmenty Diamentowej Kolekcji Dekoral stanowią oryginalne wykończenie ekskluzywnych i wyrafinowanych aranżacji, nadając ścianom modne świetliste refleksy.

Dekoral – Wnętrze iskrzące złotem

Paleta kolorów farb Dekoral jest tak bogata, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na nadchodzący sezon projektanci wnętrz szczególnie polecają ciepłe, głębokie czerwienie, orientalne żółcie i pomarańcze oraz zawsze modne i wytworne brązy. „Energia”, „Aksamitny burgund” oraz „Pachnący cynamon” to propozycje z gamy farb Dekoral Akrylit W, które idealnie oddają najnowsze trendy kolorystyczne. Kiedy dokonamy już wyboru odpowiedniego odcienia, kolejnym krokiem jest nadanie wnętrzu wyrafinowanego i niepowtarzalnego charakteru za pomocą pigmentu „Iskrzące Złoto” z Diamentowej Kolekcji Dekoral. Te drobne, migoczące złotem cząsteczki intensywnie odbijają światło, nadając wnętrzu efekt złotej słonecznej poświaty. Tak zaaranżowane wnętrze nie tylko wypełni się elegancją, luksusem i uwodzicielskim iskrzeniem, ale również zapanuje w nim najmodniejszy obecnie klimat tajemniczego orientu.

Blask złota idealnie współgra z ciepłymi, głębokimi barwami, wypełniając przestrzeń wytwornością i ekstrawagancją. Oryginalną kompozycją będzie także połączenie złotych drobinek z różnymi odcieniami zieleni – zazwyczaj kojarzącej się z chłodnym, świeżym klimatem. Delikatna „Zieleń Amazonii”, nasycona „Monsunowa Zieleń” czy też pastelowy „Zielony oliwkowy” to propozycje farb, które intrygująco harmonizują ze złotymi refleksami.

Dekoral – Harmonia srebrnego blasku w mieszkaniu

Iskrzące złote drobinki doskonale spełnią oczekiwania miłośników ciepłych, pomieszczeń o dominujących barwach. Gdy jednak oczekujemy od swojego mieszkanie atmosfery ukojenia i harmonii, doskonałym rozwiązaniem będzie rozjaśnienie ścian pigmentem „Srebrny Pył” dostępnym w Diamentowej Kolekcji Dekoral. Stworzy on niepowtarzalną kompozycję, współgrając z różnymi odcieniami szarości, pastelowymi błękitami oraz z zawsze modną bielą.

Dzięki lśniącym srebrnym cząsteczkom, powierzchnia ściany wygląda niczym obsypana srebrnym pyłem, a całe pomieszczenie przepełnia tajemniczy blask. Chłodna gama barw, reprezentowana przez „Seledynowy pastelowy”, „Lodowy błękit” czy też „Intuicję”, sprawi, że wnętrze stanie się oazą spokoju i harmonii. Srebrzyste drobinki wprowadzą także nutę optymizmu i oryginalną, nowoczesną ekspresję.

kolory w salonie

Diamentowa Kolekcja Dekoral

„Srebrny Pył” z powodzeniem można również łączyć z ognistymi, głębokimi barwami. Taka kompozycja, będąca połączeniem gorącego temperamentu barw ciepłych z lodowym blaskiem srebrnych cząsteczek, nadaje wnętrzu nowoczesny, wytworny nastrój. „Meksykańskie chili”, „Czekofashion” czy też „Czerwień flamenco” tworzą ze srebrnymi drobinkami zachwycający efekt modnego, oryginalnego połączenia wyrazistych, ciepłych barw z subtelnością srebrzystego blasku.
Dekoral – Szykowny połysk pereł na ścianie

Świat mody od zawsze ekscytował się szlachetnością pereł i wytwornością jedwabiu, które stanowią inspirację modnych i oryginalnych kompozycji. Teraz subtelny efekt jedwabistego połysku z można uzyskać za pomocą innowacyjnej formuły farb „Perłowa Poświata” z Diamentowej Kolekcji Dekoral. Delikatny blask pereł idealnie współgra z pastelowymi różami, jasnymi beżami i błękitami oraz z zawsze modną bielą. Aranżacja wnętrza z wykorzystaniem pigmentu „Perłowa Poświata” zaowocuje harmonią i relaksującym połyskiem. „Natchnienie”, „Morska bryza” oraz „Piasek pustyni”, to stonowane, subtelne odcienie pastelowych barw, które idealnie współgrać będą z Perłową Poświatą . Dzięki jedwabistemu blaskowi jasne, stonowane kolory nabierają nowego intrygującego charakteru luksusu i wyrafinowanej szykowności.

kolory scian

Diamentowa Kolekcja Dekoral

„Perłowa Poświata, „Srebrny Pył” oraz „Iskrzące Złoto” z Diamentowej Kolekcji Dekoral to doskonała propozycja na intrygujący, świetlisty efekt wykończenia zarówno ekskluzywnych i wyrafinowanych aranżacji, jaki też inspirujący dodatek do surowej stylistyki wnętrza. Diamentowa Kolekcja Dekoral sprawi, że mieszkanie będzie urządzone w zgodzie z najnowszymi trendami kolorystycznymi oraz rozświetli się niepowtarzalnym blaskiem.

Leave a Reply