Drewniane meble skrzyniowe – tradycja i nowoczesność

Aranżując wnętrza, wyposażając nasze mieszkania, zwracamy uwagę tak na funkcjonalność, design produktu, jak i na jego jakość. Nie inaczej jest w przypadku mebli. Te wykonane z wysokogatunkowych surowców to inwestycja, gwarancja trwałości na lata.

Doskonale zdają sobie z tego sprawę projektanci firmy Unimebel, dlatego też kolekcja Queen Collection wykonana jest w całości z litego drewna przy zastosowaniu tradycyjnych metod stolarskich. Co warte podkreślenia, przy produkcji mebli zastosowano wysokiej klasy, ekologiczne barwniki, a także twarde olejowoski. Dzięki temu, co z pewnością nie ujdzie uwadze żadnego estety, wydobyte zostało naturalne piękno drewna.

jadalnia

Meble z kolekcji Queen Collection firmy Unimebel stworzą niepowtarzalny wystrój jadalni. fot. Unimebel

Dodatkowo, uzyskana powłoka woskowa – szlachetna, przyjemna w dotyku, prócz walorów estetycznych, jest także w pełni ekologiczna, spełnia normy dla mebli oraz zabawek dziecięcych. W odróżnieniu jednak, od stosowanych starych technik malarskich, powłoki lakiernicze aplikowane na meblach z kolekcji Queen Collection, są odporne na działanie wody, napojów, a także podstawowych detergentów.

sypialnia

Sypialnia dzięki zastosowaniu mebli z kolekcji Queen Collection zyska przytulny klimat. fot. Unimebel

Nie bez znaczenia jest również fakt, że niewielkie rysy czy też inne, drobne uszkodzenia można z łatwością usunąć, polerując powierzchnię mebla. Projektanci firmy Unimebel zadbali o każdy detal, czego najlepszym przykładem są zastosowane, przy produkcji mebli z kolekcji Queen Collection, okucia. Odlewane mosiężne uchwyty – szyldy oraz tradycyjne zawiasy, idealnie komponują się z zaproponowaną stylistyką kolekcji.

Leave a Reply