Meble do pokoju dziennego w kolorach drewna i srebra

Piękne w swojej prostocie, a zarazem oryginalne meble Leda to połączenie ciepłego odcienia drewna z nowoczesnymi srebrnymi frontami. Nowość od Black Red White doskonale będzie prezentować się w salonie, a poszczególne elementy kolekcji także w jadalni i sypialni. W skład kolekcji wchodzi 5 elementów: dwie witryny, komoda, szafka RTV oraz wisząca półka.

meble do salonu w kolorze drewna i srebra

Kolekcja Leda od Black Red White

Leda to kolekcja, która powstała z myślą o wnętrzach współczesnych pokoi dziennych utrzymanych w klimacie klasycznej, ale nieprzesadzonej elegancji. Stonowana stylistyka nabiera wyrazu dzięki wyjątkowej barwie modrzew sibiu jasny, która idealnie eksponuje fakturę i naturalne rysy słojów drewna. Dla poszukujących bardziej wyrazistych rozwiązań do swoich wnętrz, idealnie sprawdzi się srebrne metaliczne wybarwienie frontów. Prosta sylwetka mebli została przełamana delikatnie zaokrąglonymi bokami, które łagodzą wyrazisty wygląd geometrycznych form.

meble do salonu w kolorze drewna i srebra2

Kolekcja Leda od Black Red White

Kolekcja składa się z pięciu praktycznych elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć i zestawiać. W pokoju dziennym idealnie swoje zadanie spełni szafka RTV, wyposażona w dwie szuflady i otwory na okablowanie, umożliwiające wygodną organizację urządzeń elektronicznych. Pustą powierzchnię ściany pozwoli wykorzystać półka wisząca, a pakowna komoda z sześcioma szufladami umożliwi wygodne przechowywanie większości domowych drobiazgów.  Salonową aranżację dopełnią witryny, w których – za przeszklonymi frontami – można ustawić dekoracje i elementy porcelanowej zastawy.

meble do salonu w kolorze drewna i srebra3

Kolekcja Leda od Black Red White

Całość stylistyki dopełniają delikatne metalowe uchwyty w kolorze postarzanego żelaza, zapewniające wygodny dostęp do zawartości szafek i szuflad. Meble Leda zostały wyposażone w markowe zawiasy i prowadnice ułatwiające wygodne otwieranie szafek i szuflad. Dzięki akcesoriom z systemem cichego domykania meble zamykają się niemal bezszelestnie. Funkcjonalność kolekcji zwiększa nowoczesne oświetlenie LED szklanych półek we wnętrzu witryn.

W skład kolekcji wchodzą:

  • Komoda – KOM6S, wymiary: 42/160/91,5 cm
  • Szafka RTV – RTV2S, wymiary: 42/150/49,5 cm
  • Wisząca półka – POL/150, wymiary: 25/150/24,5 cm
  • Witryna – REG1W2S, wymiary: 42/60/195,5 cm
  • Witryna – REG2W2S, wymiary: 42/90/140,5 cm
meble do salonu w kolorze drewna i srebra4

Kolekcja Leda od Black Red White

meble do salonu w kolorze drewna i srebra5

Kolekcja Leda od Black Red White

Leave a Reply