Wielofunkcyjne meble do salonu

W ciągu dnia funkcjonalna sofa 3-osobowa, wieczorem narożnik dla całej rodziny, a w nocy przestronne łózko.  Tak prezentuje się sofo narożnik, który wraz z wygodnym fotelem tworzą wyjątkową kolekcję wielofunkcyjnych mebli – VENTO firmy Unimebel.

Gdy w aranżacji wnętrz estetyka nie idzie w parze z praktycznymi aspektami mamy do czynienia z aranżacyjnym faux pas.  Najlepiej mieszka się tam, gdzie już na etapie planowania wystroju zadba się o wygodę i komfort użytkowania mebli i sprzętów. Dom to nie muzeum, a wyposażenie nie powinno pełnić funkcji eksponatów. Zatem wyposażając wnętrze warto wybierać meble, które oprócz ciekawego designu cieszą swoimi funkcjami, jak na przykład piękna i nowoczesna kolekcja VENTO, w skład której wchodzą fotel oraz sofo-narożnik.

meble wypoczynkowe

Kolekcja mebli VENTO firmy Unimebel

Kolekcja VENTO – nowy wymiar wygody

Firma Unimebel wygodę ceni ponad wszystko. Najlepszym na to dowodem jest linia Vento, która stworzona została z myślą o amatorach relaksu w domowym zaciszu.  Kolekcja nie składa się  z wielu elementów – jedynie z fotela i sofy, świetnie sprawdzi się zatem w mieszkaniu singla.  Jednak dodatkowa funkcja – pozwalająca na rozłożenie sofy w narożnik lub przestronne łóżko sprawi, że meble VENTO doceni cała rodzina. Sofo – narożnik o wymiarach 85 szer./95 gł./83wys.cm (przy rozłożeniu w narożnik głębokość elementu 159cm) w postaci łóżka prezentuje się jako idealne miejsce wypoczynku – powierzchnia spania wynosi bowiem 196/158 cm. Funkcja ta przydaje się zwłaszcza wieczorami, w czasie oglądania filmu z najbliższymi lub gdy chcemy przenocować gości. Sofa wyposażona została również w pojemnik na pościel – jest to szczególnie ważne dla posiadaczy mniejszych mieszkań, gdzie dodatkowe miejsce do przechowywania jest zawsze mile widziane. Komfortowe siedzenia to zaś zasługa formatek sprężynowych bonnell, które wraz ze sprężynami falistymi, stanowią podwójny wkład sprężynowy, czyniąc meble z kolekcji VENTO miękkimi  i wygodnymi.

fotel

Fotel: Szerokość / głębokość / wysokość: 85/95/83 cm, Cena: 1.400zł

sofa

Sofo-narożnik: Szerokość / głębokość / wysokość: 226/99/94cm (przy rozłożeniu w narożnik głębokość elementu 159 cm), Powierzchnia spania: 196/158 cm, Cena: 4.400 zł

Leave a Reply