Beton dekoracyjny: industrialny styl we wnętrzach

Podążając za wciąż zmieniającymi się trendami w zakresie wykańczania wnętrz chcemy, by nasze pomieszczenia były eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne. Jeśli przy tym zależy nam na prostocie i  trwałości, warto postawić na styl industrialny, który zyskuje coraz szersze grono zwolenników. Wszystko za sprawą stonowanej kolorystyki, pasującej do każdego wnętrza, ale też szerokiej gamie gotowych rozwiązań – łatwych i prostych w aplikacji, takich jak chociażby beton dekoracyjny.

beton dekoracyjny 1

Beton Fox Dekorator

Wybór projektantów i inwestorów

Beton dekoracyjny jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych przez inwestorów i projektantów materiałem do efektownego wykańczania wnętrz. Szeroka paleta barw i możliwość kształtowania niemal dowolnej struktury powierzchni sprawiają, że wnętrza wykończone betonem stają się klasycznie piękne.

Beton Fox Dekorator jest kwintesencją prostoty, elegancji i podążania za najnowszymi trendami. Dzięki nieograniczonym możliwościom aranżacyjnym pozwala uzyskać subtelne, gładkie powierzchnie oraz różnego rodzaju efekty – od deskowania po szalunki i surowy beton z widocznymi ubytkami. Beton Fox Dekorator stanowi doskonałą ofertę dla poszukujących rozwiązań o niebanalnym, ponadczasowym wyglądzie.

beton dekoracyjny 2

Beton Fox Dekorator

Idealne rozwiązanie niemal do każdego wnętrza

Wykorzystać go można w pomieszczeniach o charakterze industrialnym, modernistycznym z mocnym akcentem kolorystycznym, a także  monochromatycznym. Beton Fox Dekorator sprawdzi się także we wnętrzach w stylu skandynawskim z dominującym motywem naturalnych materiałów. To także doskonała propozycja do nowoczesnego salonu czy kuchni. Dzięki ponadczasowości idealnie komponuje się nie tylko z jasnym drewnem, ale też z jego ciemnymi odmianami.

beton dekoracyjny 3

Beton Fox Dekorator

Prostota także w aplikacji

Beton Fox Dekorator to produkt, który nie tylko łatwo aplikuje się na ściany, ale także dobrze komponuje się z innymi materiałami czy kolorami. Szkło, metal, a także materiały na których widać wyraźny upływ czasu to otoczenie najbardziej odpowiadające specyfice betonu.

Z powodzeniem można stosować go zarówno na ścianach, jak i sufitach. Dzięki nieregularnej strukturze Beton Fox Dekorator idealnie nadaje się do niwelowania niedoskonałości powierzchni. Dzięki niemu poradzimy sobie z kłopotliwymi plamami czy przetarciami.

Produkt dostępny jest w dobrych sklepach z materiałami budowlanymi i dekoracyjnymi. W sieci marketów Leroy Merlin oferowana jest Farba Betonowa Fox Dekorator. To gotowy do nałożenia produkt, którym uzyskujemy taki sam efekt.

Leave a Reply