Panele dekoracyjne: alternatywa dla farby i tapety

Mogą być efektowną alternatywą dla farby i tapety. Z ich pomocą uzyskamy na ścianie modny efekt starej cegły, bielonej deski lub miedzianej blachy. Na dodatek są łatwe w montażu. Panele dekoracyjne MOTIVO to jedna z najciekawszych propozycji, gdy myślimy o szybkiej metamorfozie domowych przestrzeni.

panele dekoracyjne 1

Panele dekoracyjne MOTIVO

Jaka jest recepta na udaną metamorfozę wnętrza, która wprawi nas w dobry humor, a jej skutki cieszyć nas będą przez długie miesiące? Po pierwsze i najważniejsze, powinna wyczarować we wnętrzu oryginalny i efektowny wizualnie klimat. Po drugie, nie może być nadmiernie uciążliwa dla domowników, więc prace powinny przebiegać sprawnie i bez bałaganu. Po trzecie, przemiana wnętrza nie może wywrócić do góry nogami naszego domowego budżetu. W temacie zmiany oblicza ścian w domu lub mieszkaniu wszystkie powyższe warunki spełnia ściana dekoracyjna MOTIVO marki Profile VOX. To produkt, który projektowany był z myślą o zaoferowaniu ciekawych rozwiązań dekoracyjnych, ale też w trosce o wygodę użytkowników.

panele dekoracyjne 2

Panele dekoracyjne MOTIVO

Ściana dekoracyjna MOTIVO dostępna jest w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje – Feeling, Classic i Basic. Classic to najbardziej popularne motywy dekoracyjne stosowane w aranżacji wnętrz. Wśród 14 wzorów odnajdziemy panele perfekcyjnie odwzorowujące drewniane deski w różnych odcieniach kolorystycznych, kamienne płytki, bieloną cegłę czy marmur. Na uwagę zasługuje duża naturalność obrazów znajdujących się na okładzinach. Jest to zasługa wysokiej klasy zadruku cyfrowego stosowanego przy produkcji  MOTIVO.

panele dekoracyjne 3

Panele dekoracyjne MOTIVO

Kolekcja Basic to 7 wzorów paneli o stonowanym charakterze. Zarówno drewniane motywy, jak Bosco Gris czy Frassino oraz kamienne Marmo Scuro i Marmo Tipo, będą stanowiły subtelne tło dla wystroju wnętrza w zróżnicowanej stylistyce, a zarazem przeciwwagę dla mocnych akcentów kolorystycznych w dekorowanym pomieszczeniu. Linię Feeling wyróżnia bardzo realistyczne odwzorowanie takich materiałów jak drewno, beton i cegła. Projektantom marki Profile VOX udało się odtworzyć nie tylko ich rysunek, ale również strukturę. Dzięki temu wzór Mattone Rosso nawet w dotyku do złudzenia przypomina starą, odkrytą cegłę, a efekt betonu Piedra Celeste przenosi nas w klimat autentycznej przestrzeni loftowej.

panele dekoracyjne 4

Panele dekoracyjne MOTIVO

Okładziny ścienne MOTIVO pozwalają na bardzo szybką, a zarazem efektowną metamorfozę wnętrza. Produkt jest łatwy w montażu, nie wymaga specjalistycznych umiejętności i narzędzi. Panele MOTIVO wykonane są z PVC, co sprawia, że są elastyczne i mogą delikatnie dopasować się do kształtu ściany. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie w przypadku potrzeby zamaskowania częstych w polskich domach nierówności i pęknięć powierzchni. MOTIVO jest produktem wodoodpornym, w związku z tym może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, jak łazienka czy kuchnia.

panele dekoracyjne 5

Panele dekoracyjne MOTIVO

Ściana dekoracyjna MOTIVO to wygoda w codziennym użytkowaniu. Wszelkie zabrudzenia można z łatwością usunąć przy użyciu wody z dodatkiem detergentu, bez ryzyka uszkodzenia lub odbarwienia powłoki panelu. Produkt marki VOX jest całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego i zdrowia domowników. Nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji (może pochwalić się pod tym względem prestiżową kategorią A+) i w 100% nadaje się do recyklingu.

panele dekoracyjne 6

Panele dekoracyjne MOTIVO

Więcej informacji na temat MOTIVO i innych produktów z portfolio marki Profile VOX znaleźć można na stronie internetowej www.profile.vox.pl .

panele dekoracyjne 7

Panele dekoracyjne MOTIVO

Leave a Reply