Nowoczesna klasyka w salonie i jadalni

Nowoczesne meble do salonu i jadalni mają proste formy, a połyskujące szkło podkreśla ich modernistyczny charakter. Klasyka to meble drewniane, eleganckie i wysublimowane, wykonane z najwyższej jakości drewna. Połączenie tych stylów stanowi nowa przedstawiana niżej kolekcja mebli.

Inaczej mówiąc, przedstawiamy „nowoczesną klasykę”. Współczesna forma połączona z elementami tradycji pasuje zarówno do surowego i minimalistycznego wnętrza, jak i aranżacji w bardziej ciepłym, domowym stylu.

Przestronne wnętrza zasługują na ciekawą oprawę. Duże gabaryty tych mebli staną się ich prawdziwą ozdobą. Zachowując minimalistycznych charakter wnętrza, ukryją cześć wyposażenia za fasadą z drewna lub czarnego połyskującego szkła, inne zaś wyeksponują na półkach, które można dodatkowo podświetlić, uzyskując oryginalny nastrój w pomieszczeniu.

mona 4

Kolekcja Mona, fot Woodways

Wolnostojące kredensy, witryny i szafki RTV mogą być zarówno samodzielnie wyeksponowane, jak i stanowić całość urządzonego salonu i jadalni. Aby podkreślić urodę drewna oryginalnie połączonego ze szkłem, aranżacja wnętrza powinna przewidywać takie kolory, jak biel, czerń i szarość. Takie kolory ścian to doskonałe tło właśnie dla „nowoczesnej klasyki”

kolekcja Mona

Kolekcja Mona, fot Woodways

Meble do salonu i jadalni wykonane są z forniru orzechowego i ponadczasowego wybarwienia w kolorze orzecha brazylijskiego. Naturalne usłojenie drewna orzechowego podkreślone jest przez czarne tafle szkła, znajdujące się w witrynach i na blatach mebli.

mona 2

Kolekcja Mona, fot Woodways

Zestaw drewnianych mebli uzupełnia unikalny w formie stół owalny, przy którym ustawione są stylizowane na epokę baroku krzesła. Stół z krzesłami może stanowić wystrój salonu lub gdy urządzamy jadalnię – główny element wyposażenia, designerski i eklektyczny.

mona 3

Kolekcja Mona, fot. Woodways

Dyskretne oświetlenie witryn i blatów sprawia, że w naszych wnętrzach zapanuje niesamowity nastrój. Oświetlenie podszafkowe to również doskonały sposób na wyeksponowanie atrakcyjnych dodatków i dekoracji pomieszczenia.

mona 6

Kolekcja Mona, fot. Woodways

Duży plus za elegancką prostotę. A jak Wam się podoba?

Leave a Reply