Jesienna aranżacja salonu

Jesienna aura – nieco nostalgiczna – kojąco wpływa na samopoczucie, a zarazem inspiruje do kreatywnego działania. Warto wykorzystać te aspekty, urządzając mieszkanie w nadchodzącym sezonie. Dekoria.pl prezentuje pomysł na jesienną aranżację salonu w odcieniach brązu, beżu i czerwieni.

Salon jest centralnym punktem mieszkania, gdzie odpoczywamy i spędzamy czas z bliskimi, dlatego tak ważna jest jego odpowiednia aranżacja. Urządzając salon, kierujmy się kilkoma zasadami – ma być przytulnie, komfortowo i schludnie. Dekoria.pl podpowiada, jak umiejętnie połączyć ze sobą kolory i dodatki w oryginalną i estetyczną całość.

Aranżacja łącząca w sobie odcienie czerwieni z brązem i beżem doskonale oddaje charakter jesiennego krajobrazu. Stonowane odcienie tkanin pochodzące z kolekcji Jupiter Dekorii nadają pomieszczeniu unikalnego wystroju i stylu. Ciekawym rozwiązaniem jest zastąpienie klasycznego stołu czterema pufami – doskonałymi zarówno w roli stolika, jak i osobnych siedzisk. Pustą przestrzeń wokół okna zakryto zasłonami w dwóch kolorach, nadającymi wnętrzu przytulny i ciepły wystrój. Całości dekoracji dopełniają porozkładane poduszki w różnych odcieniach i deseniach. Zaletą kolekcji Jupiter jest uniwersalny charakter tkanin oraz łatwość w utrzymaniu ich w czystości. Bogata paleta kolorów pozwala tworzyć unikalne zestawy kolorystyczne. Drobne dodatki w postaci świec, obrazów czy kwiatów nadadzą wnętrzu osobistego charakteru.

Odpowiednio zaaranżowane mieszkanie może być wyjątkowe i urocze. Wyraża gust i upodobania domowników. A salon, jako jego centrum, warto urządzić wyjątkowo starannie.

aranzacja salonu3

Kolekcja Jupiter - Dekoria

Leave a Reply