Nowy design meblościanki

Tym którzy zastanawiają się nad odświeżeniem salonu, prezentujemy najnowszą propozycję. Prezentowany program to elegancka prostota z intrygującym duetem naturalnego drzewa w kolorze szary frappe, lakierowanego na wysoki połysk. Kolekcja w każdym pomieszczeniu stanie się istotnym elementem dekoracyjnym oraz namiastką szczególnego designu.

CARLTON to zestaw nowoczesnych mebli modułowych do pokoju dziennego, w którym głównym miejscem do zaaranżowania jest ściana telewizyjna. Mała zabudowa o szerokości 2,8 metra oferuje mnóstwo miejsca na telewizor oraz zamkniętą przestrzeń do przechowywania niezbędnych drobiazgów. Poszczególne bryły można dowolnie ustawiać, dopasowując zestaw do rozmiarów pomieszczenia. W kolekcji dostępnych jest siedem elementów tj.: dwudrzwiowa witryna, kredens w dwóch rozmiarach, szafka TV, szafka wisząca, szklana półka oraz lustro. Kolekcję można uzupełnić o dopasowany kolorystycznie, dowolny stolik kawowy z oferty BFM.

BYDGOSKIE MEBLE CARLTON

BYDGOSKIE MEBLE CARLTON

W systemie CARLTON proste bryły mebli z zaokrąglonymi bocznymi krawędziami, doskonale komponują się z naturalną okleiną orzechową użytą na frontach i korpusach oraz lakierowanymi drzwiczkami o wysokim połysku w nowym kolorze szary frappe. W meblach zastosowano zawiasy i prowadnice z systemem cichego domyku. Elegancji i stylu kolekcji dodaje białe oświetlenie typu LED, zastosowane w półkach witryn i dolnych krawędziach wybranych modułów.

Kolekcja CARLTON dostępna jest w dobrych sklepach meblowych w całej Polsce. Przykładowe ceny poszczególnych elementów programu to: wysoki kredens 4D 1750 zł , szafka TV 1499 zł, szafka wisząca 1250 zł.

Leave a Reply