Miękkie kasetony z naturalnej skóry

Dekoracyjne wykończenie ścian to jeden z ważniejszych etapów urządzania domowych wnętrz. Od kilku lat architekci wnętrz, designerzy i firmy z segmentu dom i wnętrze zaczęli sięgać po nowe materiały stanowiące interesującą alternatywę dla farb i tapet. Dobrym przykładem jest ekskluzywna marka Alphenberg i jej najnowszy produkt, czyli kasetony Hugs.

panele scienne

Kasetony Hugs marki Alphenberg

Hugs to nowość w portfolio holenderskiej marki Alphenberg, oferującej okładziny ze skóry naturalnej, przeznaczone do dekoracji ścian, podłóg i mebli. System dekoracyjny Hugs składa się z puszystego wypełnienia oraz nawierzchniowej warstwy okładziny, która wykonana jest z najwyższej jakości skór naturalnych pochodzących od dostawców z Włoch. Ściana pokryta dekoracją Hugs jest finezyjnie pikowana w kwadraty lub prostokąty o wymiarach 30 cm x 30 cm, 45 cm x 45 cm,  60 cm x 60 cm lub 15 cm x 90 cm.

okladzina scienna

Kasetony Hugs marki Alphenberg

Okładziny skórzane Hugs marki Alphenberg dostępne są w bogatej gamie barw liczącej 16 kolorów, a każda okładzina może zostać przygotowana również w wersji metalicznej. Poza wymiarami paneli i kolorystyką klient ma również wpływ na wzór znajdujący się na materiale. W zależności od charakteru i stylistyki wnętrza klient może zamówić wytłoczenie na okładzinie motywu skóry węża, szachownicy czy finezyjnych wzorów florystycznych.

kasetony

Kasetony Hugs marki Alphenberg

System Hugs ma szeroki wachlarz zastosowań. Poza tradycyjną dekoracją ścian idealnie sprawdzi się do eleganckiego wykończenia kominka, wyspy kuchennej czy drzwi. Ciekawym pomysłem jest również wykonanie przy użyciu produktu marki Alphenberg efektownego wezgłowia łóżka w sypialni. Dużą zaletą okładzin Hugs jest to, że bardzo dobrze współgrają zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wystrojem wnętrz. Hugs ocieplają wnętrze, nadając mu przy tym ekskluzywnego i oryginalnego charakteru.

One Response

  1. Łaba 9 września 2013

Leave a Reply