Nowoczesne meble drewniane: funkcjonalny design

Firma Very Wood umiejętnie połączyła ze sobą funkcjonalny design z pasją do drewna i rzemiosła artystycznego. Włoska marka oferuje wyrafinowane kolekcje krzeseł, foteli i niewielkich sof.

Nazwa marki Very Wood jest grą słów nawiązującą do angielskiego „very good”, co ma wyrażać  radość projektowania i gwarancję jakości. Firma reinterpretuje klasyczne włoskie wzory z myślą o współczesnych wnętrzach. Kilka kolekcji mebli stworzonych zostało we współpracy z uznanymi projektantami jak: Patricia Urquiola, Paola Navone, Sebastian Herkner czy Matteo Thun.

Różnorodność stylów projektantów znalazła odbicie w kolekcji mebli. Są wśród nich modele utrzymane w wyrafinowanym oszczędnym stylu, ale nie zabrakło również propozycji odwołujących się do klasycznych motywów. Marka posiada również kolekcję Wise spełniającą potrzeby ergonomii i komfortu osób w podeszłym wieku. Należą do niej modele: Chelsea, Lord, Bellevue, Loden i Onda.  Very Wood należy do firmy Gervasoni, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom designu. Markę oferuje www.mood-design.pl

wloskie meble z drewna 1

fot. Very Wood

wloskie meble z drewna 2

fot. Very Wood

wloskie meble z drewna 3

fot. Very Wood

wloskie meble z drewna 4

fot. Very Wood

wloskie meble z drewna 5

fot. Very Wood

wloskie meble z drewna 6

fot. Very Wood

 

wloskie meble z drewna 7

fot. Very Wood

wloskie meble z drewna 8

fot. Very Wood

Leave a Reply