Nowe dywany do salonu – klasyka czy nowoczesność?

Kupno dywanu nie należy do najłatwiejszych zadań. Musimy go dopasować do wyglądu mebli, koloru ścian czy pozostałych dodatków znajdujących się w pomieszczeniu. Na szczęście wybór jest duży: stylowe – klasyczne lub nowoczesne, zachwycające bogactwem kolorów i wzorów. Od tego miesiąca dywany znajdziemy je również w ofercie internetowego sklepu www.dekoria.pl.

modne dywany fot1

Dywan City od Dekoria.pl

Kupując dywan kierujemy się przede wszystkim jego wyglądem. I dobrze. Jest on kolejnym dodatkiem, który ma za zadanie ozdobić nasze wnętrze. Jednak poza funkcją dekoracyjną, powinien być praktyczny. Dlatego zwróćmy uwagę na jego rodzaj oraz materiał z jakiego został wykonany. Jest to szczególnie ważne, gdy jesteśmy alergikami lub mieszkamy w domu ze zwierzakami.

modne dywany fot2

Dywan City od Dekoria.pl

Dywany City – nowość w ofercie internetowego sklepu www.dekoria.pl – wyróżnia bogate wzornictwo oraz szeroka gama kolorystyczna. Wykonane zostały przy użyciu nadruku na ulepszonych włóknach polipropylenu. Dzięki właściwościom antystatycznym polecane są również alergikom. Miękkie i miłe w dotyku dywany City są odporne na ścieranie. Nie wchłaniają wilgoci, a także nie tracą koloru pomimo upływu lat. Nadają się również do pomieszczeń, w których zastosowano ogrzewanie podłogowe.

modne dywany fot3

Dywan City od Dekoria.pl

Nowy dywan w mgnieniu oka odświeży, a przede wszystkim ociepli wystrój mieszkania. Jest łatwy w utrzymaniu. Wystarczy go spryskać odpowiednim preparatem, a następnie przetrzeć gąbką.

modne dywany fot4

Dywan City od Dekoria.pl

Pełna oferta dywanów znajdujących się w ofercie marki Dekoria.pl, dostępna jest pod adresem: http://www.dekoria.pl/offer/group/312/Dywany-nowosc

modne dywany fot5

Dywan City od Dekoria.pl

Leave a Reply