Biel, czerń i grafit – modne kolory salonu

Te barwy, zawsze modne i szykowne, pasują do każdego wnętrza. Nic dziwnego, że od lat mają swoich wiernych zwolenników. Dlatego sklepy meblowe Abra poszerzają ofertę o dodatkowe meble w tych klasycznych kolorach. Wygodny narożnik, prosta wersalka lub nieduża sofa – wybór zależy już tylko od preferencji kupującego i wolnej przestrzeni do zagospodarowania.

Narożnik Modena – mebel o prostej i nowoczesnej linii. Ciekawe połączenie grafitowej tkaniny inari oraz czarnego materiału powoduje, ze mebel wygląda modnie i dostojnie. W komplecie znajdują się trzy duże poduszki oparciowe i trzy ozdobne poduszki boczne. Narożnik rozkłada się w wygodny sposób, zapewniając znaczną powierzchnię do spania (202 cm na 130 cm) – na co dzień dla domowników lub okazyjnie dla gości.

naroznik

Narożnik Modena, fot. sklepy meblowe Abra

Wersalka Sydney – niezwykle praktyczny mebel w kolorze grafitu- ozdobiony jasnymi przeszyciami. Po rozłożeniu otrzymujemy wygodne łóżko dla dwojga. Wersalka, wyposażona w pojemnik na pościel, została wyprodukowana dla sklepów meblowych Abra.

wersalka

Wersalka Sydney, fot. sklepy meblowe Abra

Sofa Panda – wykonana z tkaniny eko madryt w połączeniu czerni i bieli. Gładki czarny materiał i wyraziste białe akcenty tworzą klasyczne i eleganckie połączenie, od którego nie sposób odwrócić wzroku. Sofa ma pojemnik na pościel oraz automat wspomagający rozkładanie. Wygodne bonellowe sprężyny zapewniają komfort wypoczynku. Meble dostępne są wyłącznie w sklepach sieci Abra na terenie całej Polski.

sofa

Sofa Panda, fot. sklepy meblowe Abra

Leave a Reply