Modne podłogi: sprytne listwy przypodłogowe

Trwałość, łatwość montażu, szeroka gama kolorystyczna i funkcjonalny schowek, dzięki któremu ukryjemy mało estetyczne kable… To tylko niektóre z zalet listwy przypodłogowej FLEX marki VOX, która jest oczywistym wyborem dla każdego, kto poszukuje sprawdzonych materiałów wykończeniowych w rozsądnej cenie.

listwy przypodlogowe 1

Listwa przypodłogowa FLEX marki VOX

Urządzanie mieszkania to setki rozmaitych decyzji, z których część ma naszym zdaniem kluczowe znaczenie dla wystroju wnętrza, a inne w natłoku spraw zwyczajnie bagatelizujemy. Mechanizm ten doskonale widać na przykładzie podłogi i listew przypodłogowych. Wybór tej pierwszej bywa jedną z najważniejszych chwil podczas aranżacji domowej przestrzeni, a o funkcjonalnej i estetycznej listwie często (i niesłusznie!) zapominamy. Tak jak nieodpowiednia kolorystyka lub rysunek podłogi mogą zniweczyć wszystkie późniejsze starania o piękny wystrój, tak nieodpowiednio dobrane listwy sprawią, że nawet najbardziej efektowny panel czy deska znacznie stracą na swoim blasku. W przypadku listew najlepiej postawić na funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania, które dodatkowo nie wywrócą do góry nogami naszego budżetu remontowego.

listwy przypodlogowe 2

Listwa przypodłogowa FLEX marki VOX

Tak postawionym zadaniom z pewnością sprosta listwa przypodłogowa FLEX marki VOX, od kilku lat jeden z najczęściej wybieranych produktów w tej kategorii. Z czego wynika jej popularność? To listwa bardzo prosta i intuicyjna w montażu, dzięki czemu nie będziemy musieli wzywać fachowca, aby zainstalować ją w naszym mieszkaniu. FLEX to dobry wybór dla posiadaczy małych dzieci czy zwierząt domowych. Listwa jest odporna na zarysowania, dobrze znosi też ewentualne uderzenia podczas przesuwania mebli czy odkurzania. Dużą jej zaletą jest też wodoodporność. Podczas mycia podłogi, nie absorbuje wody i w przeciwieństwie do np. listew drewnianych czy MDF nie odkształca się i nie puchnie.

listwy przypodlogowe 3

Listwa przypodłogowa FLEX marki VOX

Pod względem wizualnym należy zwrócić uwagę na szeroką gamę kolorów listwy FLEX – poczynając od jasnego świerku norweskiego, kończąc na ciemnym dębie magnackim. Spośród kilkudziesięciu odcieni drewna,  każdy bez problemu wybierze ten idealnie dopasowany do swojej podłogi. FLEX to także funkcjonalne rozwiązania dla osób ceniących czystość i porządek. Specjalna budowa listwy sprawia, że doskonale przylega do ściany, a w efekcie w trudnodostępnych miejscach nie będzie gromadził się kurz. Produkt marki VOX będzie też sprytną skrytką na niechciane kable. Producent zadbał o akcesoria, które wykonane są z dużą dbałością o detal. Umożliwiają one montaż listwy we wnękach i narożnikach, nie wypadają i świetnie pasują do całości wykończenia. Projektanci listwy FLEX stworzyli produkt uniwersalny, funkcjonalny i pasujący do każdego wnętrza, a jego zakup na pewno nie nadszarpnie poważnie naszego budżetu remontowego.

listwy przypodlogowe 4

Listwa przypodłogowa FLEX marki VOX

Więcej informacji na temat listwy przypodłogowej FLEX i innych produktów z portfolio marki Profile VOX znaleźć można na stronie internetowej www.profile.vox.pl .

listwy przypodlogowe 5

Listwa przypodłogowa FLEX marki VOX

Leave a Reply