Tynki dekoracyjne imitujące beton

Lofty, czyli awangardowe mieszkania utrzymane w przemysłowym stylu, to typ architektury, który daje duże możliwości aranżacyjne. W tego typu przestrzeniach najlepiej sprawdzają się szarości i biel, które nie tylko czynią je optycznie większymi, ale także stanowią idealne tło do eksponowania wielu dodatków. Charakterystyczne dla pofabrycznej architektury chłód i prostotę w prosty sposób osiągniemy dzięki zastosowaniu na ścianach tynku dekoracyjnego imitującego beton.

Tynk Bronx firmy Metropolis pozwoli nam uzyskać efekt ściany imitującej stary, surowy mur. Jest to tynk dedykowany nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzom, w których dominuje naturalna kolorystyka – szarości i biel. Dodatkowo, aby nadać naszym ścianom niepowtarzalny, spersonalizowany wygląd w tynk Bronx można wkomponować papier, zdjęcia czy grafikę.

tynk dekoracyjny

Tynk Bronx firmy Metropolis

Bardzo popularny wśród projektantów wnętrz jest tynk Metropolis Soul Cement, który stanowi esencję udergroundowego stylu. Na ścianie tworzy efekt surowego, lanego betonu z widocznymi zaciekami wody.

Tynki dekoracyjne dają nam swobodę w aranżowaniu przestrzeni za pomocą faktury i koloru. Tynki dające efekt betonu stanowią idealne połączenie elegancji z surowością loftowych przestrzeni.

Tynki dostępne są w salonach Dekorian na terenie całej Polski. Ich ceny zaczynają się od 39 zł brutto / m2.

Leave a Reply