Meble do jadalni z tytułem Produktu Roku 2017

Jadalnia Sempre firmy MEBIN została „Produktem Roku 2017”.

meble do jadalni

Jadalnia Sempre firmy MEBIN

Jadalnia Sempre to masywne meble o frontach z litego drewna dębowego i korpusach w naturalnej okleinie dębowej, które doskonale prezentują się w nowocześnie zaaranżowanych, przestronnych wnętrzach. Bryły o prostej, geometrycznej linii, łagodnie zaokrąglonej na krawędziach i dwóch wersjach kolorystycznych: rustikal i brąz antyczny idealnie wpisują się w modny nurt współczesnej klasyki pełnej umiaru, harmonii i naturalnego piękna. W kolekcji do jadalni znajduje się szeroki wybór witryn stojących i wiszących, barków, szafek i komód. Uzupełniają ją krzesła i stoły: klasyczny rozsuwany, na nodze kolumnowej oraz praktyczny ławostół z funkcją podnoszenia i rozsuwania blatu. Na uwagę zasługują udogodnienia, które zastosowano w kolekcji, takie jak: system otwierania push to open oraz oświetlenie LED w standardzie. Meble zostały zaprojektowane i wykonane w sposób, który pozwala na zaspokajanie potrzeby komfortu, prestiżu i elegancji.

Organizatorem konkursu „Meble Plus – Produkt Roku 2017” jest redakcja magazynu „Meble Plus”. „Produkt Roku” to prestiżowy konkurs na najlepsze produkty w branży meblarskiej. Jury przy ocenie bierze pod uwagę następujące kryteria: znaczące walory wzornicze, użytkowe i estetyczne, wysoką jakość wykonania, dobrą relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi, nowatorstwo rozwiązań.

Rozdanie statuetek  „Meble Plus – Produkt 2017”  odbyło się 16 lutego 2017 r. podczas 4Design Days, w Katowicach – śląskiej stolicy designu. W imieniu Mebin nagrodę odebrali właściciele firmy Dorota i Andrzej Binkowscy. Cieszymy się ogromnie, że nasze meble po raz kolejny docenione zostały przez profesjonalistów, co potwierdza ich najwyższą jakość i atrakcyjny design, a także zachęca nas do poszukiwania nowych, interesujących dla współczesnego odbiorcy rozwiązań meblarskich.

Leave a Reply