Meble modułowe: nieograniczone możliwości aranżacyjne

Dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu się nie nudzą. Ich zaletą jest przede wszystkim funkcjonalność. Możemy je wzbogacać o kolejne elementy. Meble modułowe są doskonałym rozwiązaniem w każdym wnętrzu.

meble modulowe sofy 1

Saragossa

Głównym atutem mebli modułowych jest ich mobilność, co pozwala na niezliczone możliwości aranżacji wnętrz. Niewielkim wysiłkiem można dzięki nim przemeblować salon tak, aby wyglądał na nowy. Wystarczy elementy systemu przestawić w inne miejsca, niż dotychczas stały.

meble modulowe sofy 5

Arezzo

Meble modułowe pozwalają nam tworzyć kompozycje w różnych konfiguracjach. Zestawione ze sobą stanowią wygodny narożnik, który nocą w miarę potrzeb, stanie się idealnym miejscem do spania, jeśli odpowiednio połączymy ze sobą wszystkie elementy. Ukryta w jednym z nich skrzynia na pościel będzie dodatkowym udogodnieniem.

meble modulowe sofy 7

LeNoir

Co ważne, nie zawsze musimy moduły ustawiać obok siebie. Osobno posłużą do wypoczynku jako odrębne meble, pozwalając na komfort każdemu z domowników. To my decydujemy… czy mamy kanapę narożną, czy też oddzielne fotele i siedziska. I w każdej chwili możemy zmienić zdanie!

meble modulowe sofy 2

Vibe

Docenią je także wszyscy, którzy mają małą powierzchnię mieszkalną lub chwilowo dysponują niedużym budżetem na urządzenie przestrzeni. Wtedy można zacząć kompletować meble – zaczynając od jednego, czy dwóch modułów. Z biegiem czasu i w miarę możliwości – zestaw może się powiększyć o kolejne jego składowe.

meble modulowe sofy 6

Piero

Pamiętajmy jednak, że warto korzystać z oferty dostępnej u znanych producentów mebli, o których wiemy, że działają na rynku od lat i mają wyrobioną renomę. Dzięki czemu nie będzie problemu z dobraniem elementów tego samego systemu. Jeśli przy tym zdecydujemy się na ponadczasowy design oraz dobrą jakość, nawet po wielu latach meble modułowe będą wyglądały modnie i elegancko, a przy tym sprawdzą się w każdym wnętrzu.

meble modulowe sofy 3

Contenza

Taką sprawdzoną firmą, oferującą między innymi meble modułowe, jest Adriana Furniture, która na polskim rynku meblowym działa z powodzeniem od około 30 lat. Renomę zdobyła nie tylko w kraju, ale też w Europie przede wszystkim za doskonałą jakość, niebanalny design oraz szybkość realizacji zamówień. Meble tapicerowane tej marki można w Polsce kupić bezpośrednio za pośrednictwem sklepu internetowego adrianafurniture.com oraz w dwóch showroomach – w Warszawie i w Chełmnie.

meble modulowe sofy 4

Cube

LeNoir to system modułowy opartych na charakterystycznych, niezwykle oryginalnych bryłach. Duże gładkie powierzchnie połączone z subtelnymi wypustkami stanowią świetne dopełnienie nowoczesnych, przestronnych wnętrz. Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcę mieć mieszkanie ze współczesną duszą.

meble modulowe sofy le noir

LeNoir

Narożnik Piero to doskonałe modułowe rozwiązanie, które idealnie wpasowuje się w minimalistyczne wnętrza, podkreślając ich prostotę i aranżacyjną oszczędność. Wyróżniają go proste linie, łagodne zaokrąglenia i subtelne nawiązanie do form inspirowanych naturą.. Finezyjna lamówka obrysowująca narożnik oraz wyraźne pikowania nadają mu unikalny charakter.

meble modulowe piero

Piero

Saragossa to ucieleśnienie stylowego eklektyzmu. Klasyczna bryła została tu połączona z nowoczesnymi detalami w postaci charakterystycznych poduszek. Atutem kolekcji jest możliwość kombinacji pojedynczych brył oraz zdejmowany pokrowiec.

meble modulowe saragossa

Saragossa

Cube nawiązuje do najmodniejszych tendencji mebli modułowych komponowanych jak wieloelementowa układanka. Dzięki dużej ilości brył wszystko jest możliwe. Długa sofa jednym ruchem może stać się narożnikiem lub oddzielnym fotelem. Obszerna płaszczyzna siedzisk zachęca do wypoczynku i relaksu. 

meble modulowe cube

Cube

Contenza to model o prostej formie, acz wyrazistej formie. Wyraźnie widoczny jest w nim duch nowoczesnego wzornictwa, który idealnie pasuje do współczesnych wnętrz. Jego niewątpliwe atuty to komfort, wygoda oraz duża ilość modułów dających wiele wariantów aranżacji.

meble modulowe contenza

Contenza

Arezzo zachwyca żywymi letnimi kolorami. Narożnik idealnie sprawdza się w roli dominującego akcentu w chłodnych monochromatycznych wnętrzach. Jego kolorystyka stanowi mały element zaskoczenia, przyciągając wzrok i stając się najważniejszym szczegółem wystroju. Kontury prostej bryły dodatkowo podkreśla wyraźna, kontrastowa kedra, która dodatkowo potęguje pierwotny efekt.

meble modulowe arezzo

Arezzo

Vibe to bardzo stylowy system modułów, który dzięki prostej, harmonijnej bryle uatrakcyjni wnętrza niemal w każdym klimacie. Wyjątkowego charakteru dodają mu charakterystyczne ruchome podłokietniki, które można ustawić w dowolnej pozycji. Dzięki nim model zdecydowanie przykuwa oko i jest przy tym niezwykle wygodny i funkcjonalny.

meble modulowe sofy vibe

Vibe

Leave a Reply