Kanapa indywidualnego projektu

Połączenie modnego wzornictwa i wygodnych rozwiązań funkcyjnych to klucz do udanych aranżacji salonu. Najnowsze meble modułowe podsuwają rozwiązania zarówno do małych, jak i do przestronnych wnętrz, a duża ilość brył i niebanalne możliwości zestawień pozwalają na indywidualne projektowanie strefy wypoczynku.

Kierunek: design

Zestaw mebli wypoczynkowych powinien być dopasowany estetyką i stylem do naszego wnętrza. Fotel, sofa czy narożnik zajmują dużo miejsca, jednak nie powinny przytłaczać salonu swoją formą. Dlatego Etap Sofa w najnowszych kolekcjach stawia na proste i lekkie linie. Bowiem nie tylko rozmiar, ale i linia mebla ma znaczenie w domowych aranżacjach.

kanapa

Kanapa ZOOM od Etap Sofa

Komfortowy odpoczynek

ZOOM to nowoczesna kolekcja wypoczynkowa, która korzysta z modnych rozwiązań wzorniczych. Proporcjonalna forma łączy w sobie innowacyjne funkcje, takie jak ruchome podłokietniki i zagłówki, wygodne spanie czy pojemniki na przechowywanie pościeli.

ZOOM pozwala na dobranie kolorystyki nóżek tak, by pasowały do wnętrza. Narożne elementy zostały wyposażone w schowek i stolik. Liczne moduły pozwalają na różnorodne kompozycje aranżacyjne. Fotel, sofa, narożnik lub też pełen zestaw wypoczynkowy dają poznać się wygodzie z bliska.

Niskie i szerokie siedziska w połączeniu z płaskimi, przylegającymi do mebla podłokietnikami tworzą spójną całość. Obniżone boki łagodzą geometryczny design, a przeszycia subtelnie podkreślają charakter ZOOM.

ZOOM wyróżniają nie tylko dobrze dobrane proporcje, ale i jakość zastosowanego wzornictwa. Projektant kolekcji zadbał o precyzyjnie prostą linią wzorniczą. Delikatnie zaokrąglone boki łagodzą geometryczny design, a przeszycia dodają mu charakteru. Spójne połączenia stylistyczne będą pasowały do każdego wnętrza.

Leave a Reply