Jak urządzić salon pełen szyku?

Dekorując stylowy salon, poza wiedzą z zakresu aranżacji, warto mieć oryginalny i ciekawy pomysł. Systematycznie go realizując, wybierajmy dodatki dodające wnętrzu elegancji. Klasyczne i unikalne dekoracje, inspirowane stylem londyńskich salonów, odmienią dotychczasowy wystój mieszkania. Dzięki kolekcjom Tapiceria i Living Dekorii, zwykłe pomieszczenie, nabierze szyku i klasy.

Nawet klasyczne wnętrze, urządzone w dość chaotyczny sposób, traci swoje piękno. Dlatego dekorując mieszkanie, warto zacząć od przemyślenia koncepcji, względem której urządzimy własne cztery kąty. Z wypracowanym pomysłem uzyskamy wnętrze estetyczne , a zarazem praktyczne, które spełni nasze oczekiwania.

stylowy salon

Kolekcja Living, Dekoria

Stylowe wnętrze charakteryzuje precyzyjne wykonanie, pozwalające stworzyć harmonijną i zgraną całość. Niezwykle ważną rolę w projekcie odgrywa przemyślane oświetlenie, a także dekoracyjne drobiazgi tworzące unikalny klimat wnętrza. Doskonałym wyborem będą oryginalne, jednak zachowane w klasycznej konwencji, meble.

Przykładem może być nowość w ofercie Dekorii – sofa Oxford – o charakterystycznym wykończeniu nawiązującym do stylu dworskiego. Stylowe ramki na fotografie czy pięknie oprawione lustra dopełnią wystrój pomieszczenia.

sofa4

Sofa Oxford, Dekoria

Urządzając stylowe wnętrze możemy wykorzystać kolekcje Tapiceria i Living Dekorii. Są to wysokiej jakości tkaniny tapicersko-dekoracyjne, dostępne w modnych motywach i odcieniach. Wykorzystane w aranżacji wnętrz dodadzą pomieszczeniu eleganckiego i ponadczasowego wystroju. Żakardowe tkaniny z kolekcji Tapiceria wyróżniają się unikalnym designem i oryginalnym szelinowym wzorem, który nada sofom i fotelom nowy, ciekawy wgląd.

aranzacja salonu4

Kolekcja Living, Dekoria

Kolekcję Living charakteryzują natomiast modne kolory, a zarazem wysoka jakość i standard wykończenia, dzięki czemu salon utrzymany jest w klasycznym, a także eleganckim i stylowym wystroju.

dekoracja okna1

Kolekcja Living, Dekoria

Wymarzone i pożądane aranżacje to efekt idealnie dopasowanych mebli i dekoracji, dzięki którym urządzimy ponadczasowe i modne wnętrze. Subtelne i szykowne, każdego dnia pozwoli cieszyć się stylowym i pięknym wystrojem mieszkania.

One Response

  1. mirabella 28 lutego 2014

Leave a Reply