Klasyczny model wypoczynkowy w nowej odsłonie

Najwyższa dbałość o detale, prostota formy i designerski sznyt – to kolekcja sof, foteli i szezlongów DUNE marki Adriana Furniture. Klasyczny model doczekał się teraz nowej, nieco odważniejszej odsłony. Poznajcie NEW DUNE!

meble wypoczynkowe do salonu 1

NEW DUNE marki Adriana Furniture

Seria na stałe wpisała się w charakter marki Adriana Furniture. DUNE to niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w eleganckich wnętrzach, jak i tych w bardziej loftowym stylu. Mebel, który łączy funkcjonalność i niebanalne wzornictwo, powraca w nieco drapieżnym wydaniu. Diabeł tkwi w szczegółach. Marka stawia więc na detale, które sprawiają, że nowy DUNE jest jeszcze bardziej wyrazisty i szykowny.

meble wypoczynkowe do salonu 2

NEW DUNE marki Adriana Furniture

Kolekcja wykonana została z niezwykle gładkiej skóry Adagio. Jej najwyższa jakość zapewnia nie tylko wyjątkowe walory estetyczne, ale także użytkowe. Modele występują w pięciu wariantach kolorystycznych. Zgaszona zieleń, głęboki granat, kasztanowy i ciemny brąz oraz elegancka czerń to odcienie, które idealnie sprawdzą się w aranżacji nowoczesnego salonu. Lekkość bryły zapewniają smukłe, czarne nogi, przełamując przy tym prostą formę.

meble wypoczynkowe do salonu 3

NEW DUNE marki Adriana Furniture

DUNE to także niezaprzeczalna wygoda. Narożnik lub sofa z modułem wypoczynkowym z tej serii zapewni użytkownikom komfort i relaks. Model, występujący aż w ośmiu wariantach, idealnie wkomponuje się w niemal każdą przestrzeń. Sprytnie łączy on elegancki design z niezwykle praktycznym zastosowaniem, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

meble wypoczynkowe do salonu 4

NEW DUNE marki Adriana Furniture

Nowy model marki wyróżniony został już znakiem jakości Home Zone 2017. Produkt spełnia zatem najwyższe standardy funkcjonalności, jakości i estetyki.

meble wypoczynkowe do salonu 5

NEW DUNE marki Adriana Furniture

meble wypoczynkowe do salonu 6

NEW DUNE marki Adriana Furniture

Leave a Reply