Zestaw wypoczynkowy w ognistej czerwieni

Gorące rytmy Ameryki Łacińkiej połączone z wyrafinowaniem europejskiej elegancji – tymi słowami określić można zestaw wypoczynkowy Mexico, nowość z kolekcji Gawin Design. To meble nie tylko dla odważnych – proste i szykowne, a zarazem odważne i intrygujące Mexico kreuje przestrzeń, wprowadzając w atmosferę spokojnego popołudnia nutę tajemniczej energii.

Kolekcja Gawin Design, z której pochodzi zestaw Mexico, to efekt współpracy z polskimi i włoskimi projektantami. Jej założeniem jest zaspokojenie nawet najbardziej wyrafinowanych gustów – meble dla siebie znajdzie w niej każdy, kto szuka rozwiązań zarazem szykownych i niebanalnych.

meble wypoczynkowe

Zestaw wypoczynkowy Mexico, Gawin

Zestaw wypoczynkowy Mexico doskonale łączy te elementy, zamykając w łagodnej, zgrabnej formie intrygującą energię ognistej czerwieni skóry. Ten kolor, barwa z piekła rodem, promieniuje mocą, dając zarazem poczucie wyrafinowanego smaku i elegancji. Niczym piękna kobieta, Mexico pociąga tajemniczą zmysłowością, ukrytą w szykownej powściągliwości. Postawiony w salonie zestaw Mexico natychmiast stanie się jego centrum, malowniczą wyspą, zapraszającą do odpoczynku w atmosferze przywodzącej na myśl egzotyczny, skromny w wyrazie orient lub buzujący energią, pełen gorących tańców południowoamerykański karnawał. Zgrabna, nieduża kanapa i krągłe fotele o kształcie kwiatu urzekają finezyjną lekkością – dodadzą urody wnętrzu, nieodparcie przyciągając wzrok, pobudzając wyobraźnię, inspirując i zapadając w pamięć.

Zestaw Mexico to meble z osobowością – świetnie pasują do wnętrz skromnych i eleganckich, takich, w których będą mogły grać pierwsze skrzypce, nadając ton otoczeniu. Stworzą zaciszne miejsce spotkań zarówno w kobiecym salonie, jak i w eleganckiej restauracji – przy nich kawa nabierze smaku, a my – życiowej witalnej mocy.

Zestaw Mexico 2 1 1, skóra ekologiczna, producent: Fabryka Mebli Gawin, cena: ok. 1 910 zł 

Leave a Reply