Lubisz naturę? Stwórz salon w kolorach ziemi

Podążając za ciekawymi rozwiązaniami w aranżacji wnętrz poszukujemy kolorów, dzięki którym salon nabierze eleganckiego i subtelnego wyglądu.

Klimatyczne, a zarazem zgodne z aktualnymi trendami dekoracyjnymi wnętrze, dobrze jest urządzić w naturalnych odcieniach sprzyjających codziennemu wypoczynkowi. Dekoria.pl podpowiada, jak prawidłowo wykorzystać kolory w pomieszczeniu, by było modne i funkcjonalne.

Salon jako strefa wypoczynkowa całego mieszkania powinien być urządzony w harmonijny sposób. Wykorzystując w jego stylizacji kolory ziemi – brązy, beże i zieleń – powstanie wnętrze komfortowe i bezpieczne.

Rozmieszczenie kolorów w pomieszczeniu powinniśmy uwzględnić już w czasie projektu. Jeśli salon jest niewielkich rozmiarów należy zrezygnować z ciemnych odcieni brązu na korzyść pastelowych beżów. Dzięki temu wnętrze stanie się przestronne.

Kiedy dysponujemy dużą przestrzenią, możemy pozwolić sobie na użycie zarówno intensywnych kolorów, jak i nieco jaśniejszych. Ważne, by odpowiednio wykorzystać je we wnętrzu. Najjaśniejszym odcieniem malujemy sufit, nieco ciemniejszym ściany, natomiast intensywnych i ciemnych kolorów użyjmy do dekoracji i obić mebli, które są najbardziej narażone na zabrudzenia podczas użytkowania.

Kolekcją idealną do aranżacji mieszkania w kolorach ziemi jest Luxury Dekorii. Tkaniny dostępne w bogatej gamie kolorystycznej – od beżu, przez ciemny brąz i zieleń – nadadzą wnętrzu eleganckiego wystroju. Ciekawym elementem jest również struktura materiału.

Kreszowane tafty zarówno gładkie, jak i z deseniem w kwiaty czy pasy nadadzą wnętrzu charakteru. Łącząc je z klasycznymi meblami sprawimy, że salon nabierze szyku i
elegancji.

salon aranzacje

Salon w kolorach ziemi - kolekcja Luxury od Dekorii

pokoj aranzacje

Dekoracje w kolorach ziemi - kolekcja Luxury od Dekorii

dekoracyjne poduchy

Dekoracje w kolorach ziemi - kolekcja Luxury od Dekorii

 

Leave a Reply