Fotele – daj się zaskoczyć

Dobry mebel wypoczynkowy powinien być wygodny. Decyzja o zakupie foteli warunkowana jest więc przede wszystkim wysoką funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Czy jest tu miejsce na niespodzianki? Sprawdź, czy warto pozwolić sobie na zaskoczenie w aranżacji mieszkania.

Przyjrzyj się uważnie

To, co wizualnie nie przemawia za wygodnym rozwiązaniem, czasami potrafi pozytywnie zaskoczyć. Przykładem jest filcowe wykończenie fotela, które mocno zwodzi pozorami. Na pierwszy rzut oka wydaje się twardy i niewygodny, ale po przetestowaniu okazuje się miłą niespodzianką.

Estetyka skromnej elegancji

Fotele Chevalet charakteryzują się stonowanym wyglądem, wzbogaconym o gustowne wykończenia. Bukowe ramy nadają tym meblom domowego charakteru, lecz nie wykluczają ich z przestrzeni biurowej, w którą z pewnością doskonale się wkomponują. Mebel powstał dzięki zamiłowaniu projektantów z Favaretto & Partners do kreatywnych rozwiązań stylistycznych.

fotel

Prezentowany fotel to nie tylko niepowtarzalny design, ale i wysoka jakość wykonania. Dostępne są w showroomie DADO DESIGN oraz sklepie internetowym – www.dadodesign.pl.

Leave a Reply