Eleganckie pufy i stoliki kawowe

Salon to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w naszym domu, urządzamy go więc ze szczególną dbałością. Starannie wybieramy regały, komody, witryny, szafki, komplety wypoczynkowe i dodatki dekoracyjne. Ważne miejsce zajmują w nim jednak często bryły o niewielkich wymiarach – stolik i pufy. Meble te nie zabierają wiele przestrzeni, nie ujmują więc wrażenia przestronności i lekkości wnętrza. Korzystamy z nich podczas codziennych drobnych przyjemności – rozmów z rodziną lub przyjaciółmi przy kawie, bądź też przerwy w obowiązkach na lekturę prasy.

W bogatej ofercie firmy MEBIN znajduje się wiele atrakcyjnych, interesujących modeli puf i stolików kawowych. Meble są częściami kolekcji, więc najkorzystniej zaprezentują się w towarzystwie brył z tego samego zestawu, ale możemy też dopasować je stylistycznie do innego wyposażenia.

Maganda

Wyjątkowo zgrabny kwadratowy stolik i pufy obite skórą ekologiczną intrygują zestawieniem czerni i jasnego koloru dębu naturalnego lub orzecha antycznego. Większość elementów wykonano z litego drewna dębowego. Niewysokie mebelki nie ograniczają dostępu światła dziennego i nie przesłaniają telewizora.

pufy i stolik kawowy 1

Kolekcja Maganda firmy MEBIN

Verano

Stolik o interesującym designie na solidnych nóżkach harmonizuje z czarnymi pufami, które przyciągają uwagę charakterystycznym ukośnym motywem.

pufy i stolik kawowy 2

Kolekcja Verano firmy MEBIN

Rossano

Jasny stolik na masywnych nogach zestawiono na zasadzie kontrastu z ciemnymi pufami o kształcie zbliżonym do sześcianu. Motywem łączącym jest dębowa podstawa pufy.

Blaty wszystkich wymienionych wyżej modeli zostały zabezpieczone lakierem odpornym na wysokie temperatury i alkohol.

pufy i stolik kawowy 3

Kolekcja Rossano firmy MEBIN

Diuna

Diuna to elegancka, ekskluzywna kolekcja, niepozbawiona jednak nowoczesnych praktycznych rozwiązań. Ławostół na nodze kolumnowej z pneumatycznym podnośnikiem i rozsuwanym blatem bez trudu zmienimy w obszerny, ponad dwumetrowy stół. Otwierane pufy z miękkim siedziskiem pełnią jednocześnie funkcję pojemnych schowków. Meble w modnym wybarwieniu wenge zaprojektowano w oparciu o charakterystyczny dla całej kolekcji motyw fali.

pufy i stolik kawowy 4

Kolekcja Diuna firmy MEBIN

Carino

W tej kolekcji dostępny jest niezwykle oryginalny a zarazem praktyczny dwupoziomowy stolik, którego blat częściowo pokryto dekoracyjnym szkłem Lacobel. Nie ma nóg, lecz pełne boczne ścianki na solidnej podstawie. Pod blatem znajduje się pojemna głęboka półka na książki, gazety lub zbędne talerzyki. Czarne szkło współgra z tkaniną obiciową przypominających kostkę puf z interesującymi geometrycznymi wstawkami z drewna w kolorze stolika.

pufy i stolik kawowy 5

Kolekcja Corino firmy MEBIN

Stolik i pufy nadają każdemu wnętrzu lekkości i przytulności. Ze względu na niewielkie rozmiary i wagę z łatwością zmienimy ich położenie i w razie potrzeby dostawimy do sofy lub przesuniemy pod ścianę, by zyskać wolną przestrzeń. Są niezastąpionymi towarzyszami przerw na kawę i kameralnych spotkań w gronie najbliższych. Wysmakowane, o niebanalnym designie stanowią ozdobę każdego salonu.

Leave a Reply