Meble do salonu i jadalni: ciepły minimalizm

Nowa kolekcja Paged przeznaczona jest do salonu i jadalni. Proste, pozbawione dekoracji meble mają jasne wykończania w odcieniu dębu pustynnego. Aspero harmonijnie łączy styl minimalistyczny z ciepłą kolorem szlachetnego drewna.

meble do salonu i jadalni 1

Kolekcja Aspero firmy Paged

Na nową kolekcję Pagedu składa się bogaty zestaw mebli, dzięki którym można dowolnie zaaranżować salon i jadalnię. Kilka rodzajów przestronnych regałów i witryn pozwala na przechowywanie domowych akcesoriów, ekspozycję książek i dekoracji. Na uwagę zasługują przeszklenia witryn, w których zainstalowano ledowe oświetlenie. Pozwala to nie tylko atrakcyjnie wyeksponować zastawę lub rodzinne fotografie, ale wprowadza do aranżacji wnętrza nastrojowe oświetlenie. Dodatkowym elementem, którym możemy wzbogacić wyposażenie jest prosta wisząca półka z linii.

meble do salonu i jadalni 2

Kolekcja Aspero firmy Paged

W kolekcji Aspero znalazły się również niski stolik kawowy i stół do jadalni. Obszerny mebel można rozłożyć dodając do niego 4 wkładki. Dzięki temu osiąga on długość aż 350 cm, co nie pozostaje bez znaczenia podczas uroczystości w gronie rodziny i przyjaciół. Przy stole Aspero może zasiąść wygodnie aż 14 osób. Bardzo stabilny mebel ma podstawę w postaci kolumny, co zwiększa komfort siedzenia i funkcjonalność, a równocześnie służy jako miejsce przechowywania wkładek. Do jadalnianego zestawu można dopasować wygodne krzesła z tej samej linii. Opierają się one na lekko sprężynującej metalowej ramie, mają ergonomiczne ukształtowane oparcia i miękką tapicerkę.

meble do salonu i jadalni 3

Kolekcja Aspero firmy Paged

Zaprojektowana przez Grzegorza Wita nowość Pagedu kierowana jest do osób, które aranżując przestrzeń wokół siebie stawiają na bardzo współczesne rozwiązania, ale nie chcą rezygnować z przytulności i domowego ciepła. Połączenie uniwersalnego projektu z wysokiej jakości materiałem sprawia, że Aspero z powodzeniem może znaleźć się zarówno we wnętrzach bardzo nowoczesnych, jak i tych, gdzie postawiono na bardziej stonowaną stylistykę.

meble do salonu i jadalni 4

Kolekcja Aspero firmy Paged

Leave a Reply