Meble do salonu: duet drewna i bieli

Białe meble z elementami naturalnego drewna to znak rozpoznawczy najnowszej kolekcji Elis od Black Red White. Ta stylowa kombinacja jest doskonałą propozycją dla zwolenników współczesnej elegancji i prostoty, a także osób poszukujących białych mebli przełamanych oryginalnym dekorem. Meble dostępne są w dwóch różnych opcjach kolorystycznych: bieli oraz bieli i modrzew sibiu złoty.

biale meble z drewnem 1

Kolekcja Elis od Black Red White

Kolekcja Elis to połączenie nowoczesnych form i trendów z ciepłem naturalnego drewna dębowego,  które przebija się na górnych frontach komód i delikatnie zaokrąglonych elementach naroży mebli. Drewniane elementy sprawiają, że całość nabiera oryginalnego charakteru, a jednocześnie doskonale współgra z nowoczesnym designem kolekcji. System umożliwia wybór sposobu osadzenia mebli na podłodze – do wyboru są metalowe, zgrabne nóżki bądź stabilne cokoły. Każde z rozwiązań ma swoje zalety – nóżki delikatnie odrywają korpusy mebli od ziemi nadając im lekkości, a pełny cokół scala bryłę mebla, sprawiając, że jest bardziej masywna, a przy tym zgrabna i nowoczesna.

biale meble z drewnem 2

Kolekcja Elis od Black Red White

Wybierając spośród dostępnych elementów kolekcji można stworzyć funkcjonalną aranżację pokoju dziennego. Do dyspozycji mamy pojemną komodę, szafkę oraz dwa rodzaje eleganckich witryn wyposażonych w energooszczędne oświetlenie LED. Nowoczesny wystrój zapewnią dodatkowe elementy wiszące w postaci oryginalnych szafek ściennych.

biale meble z drewnem 3

Kolekcja Elis od Black Red White

Meble z kolekcji Elis dają pełen komfort użytkowania. Pozbawione uchwytów fronty szuflad zostały wyposażone w prowadnice typu push-to-open. Dzięki nowoczesnej technologii wystarczy delikatnie nacisnąć powierzchnię frontu i poczekać, aż szuflada wysunie się sama. Równie komfortowo można korzystać z szafek i regałów, dzięki zawiasom wyposażonym w system cichego domykania frontów, dzięki którym drzwiczki szafek zamykają się lekko i bezszelestnie.

biale meble z drewnem 4

Kolekcja Elis od Black Red White

W skład kolekcji Elis wchodzą:

  • Komoda – KOM3S, wymiary: 140/84/40 cm,
  • Komoda – KOM3S, wymiary: 140/88,5/40 cm,
  • Szafka RTV –  RTV1S1K, wymiary: 150/54/40 cm,
  • Szafka RTV –  RTV1S1K, wymiary: 150/58,5/40 cm,
  • Szafka wisząca – SFW/3/3, wymiary: 30/30/20 cm,
  • Szafka wisząca – SFW/4/15, wymiary: 150/40/30 cm,
  • Szafka wisząca – SFW/4/4, wymiary: 40/40/20 cm,
  • Szafka wisząca – SFW/5/5, wymiary: 50/50/20 cm,
  • Witryna – REG1W, wymiary: 55/201,5/40 cm,
  • Witryna – REG1W1D, wymiary: 90/146,5/40 cm.

Leave a Reply