Nowa kolekcja mebli: efektowne wnętrza

Jeśli szukasz mebli posiadających nowoczesny design i ciekawą kolorystykę, sprawdź nową kolekcję Kaspian II od Black Red White. To propozycja dla miłośników efektownie urządzonych wnętrz, w których nowoczesność łączy się z funkcjonalnością.

System mebli modułowych Kaspian II to oferta dla wszystkich, którzy cenią we wnętrzach minimalizm połączony z praktyczną formą. Prosta sylwetka mebli uzyskuje wyjątkowy wygląd dzięki oryginalnemu wybarwieniu ‘dąb durance’. Kolorystyka utrzymana w intensywnych brązach, o wyraźnie zaznaczonym wizerunku usłojenia, nadaje wnętrzu ciepłego i przytulnego charakteru. Wytwornie zdobione uchwyty idealnie współgrają zarówno z geometryczna formą, jak i kolorystyką mebli.

meble do salonu

Kolekcja Kaspian II od Black Red White

Na uwagę zasługują również subtelnie pogrubione boki i blaty poszczególnych brył. Podnoszą one walory wizualne mebli, jak również wzmacniają ich konstrukcję. Praktycznym rozwiązaniem jest również możliwość zastosowania energooszczędnego oświetlenia LED w wysokiej witrynie stojącej.

Kolekcja Kaspian II składa się z aż 19 modułów o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach. W skład systemu wchodzą elementy, które pozwolą modnie i kompleksowo wyposażyć zarówno przestronne wnętrze salonu czy sypialni, jak i nieco mniejszą powierzchnię gabinetu oraz przedpokoju. W kolekcji znajdziemy duże łóżko z wezgłowiem, pakowną szafę dwudrzwiową i trzydrzwiową z szufladami, biurko, wieszak, lustro, różnego typu komody, półki i szafki, w tym szafkę rtv i szafkę na buty. Wybrane elementy, takie jak kredens czy witryny, sprawdzą się także w jadalni.

Leave a Reply