Zawsze modne klasyczne połączenie

Biel i czerń to klasyczne i uniwersalne kolory. Idealnie łączą się ze sobą sprawdzając się w każdej materii:odzieży, kosmetyce, wizażu, a nawet dekorowaniu wnętrz. Dlatego też kolory te popularne są w produkcji mebli. Szczególnie oryginalnie prezentuje się w smukłych szkieletach np. witryn.

Witryna jest prawdziwą gratką dla osób ceniących sobie oryginalność. Starannie wykonana może być świetną ozdobą nowoczesnego salonu. Przeszklona z wdziękiem zaprezentuje wasze zdobycze w formie souvenirów z dalekich i bliskich podróży oraz ulubione kolekcje powieści. Mebel ten, dający szereg możliwości ma w swojej ofercie sklep www.extrapunkt.pl.

Witryna P Insert INRV71R reprezentuje wyszukany styl, ukryty w prostej formie. Idealnie połączone dekory jasne i ciemne, sprawią, że ta witryna stanie się prawdziwą ozdobą w każdym salonie.

witryna 2

Witryna P Insert INRV71R

Efekt nowoczesnej elegancji osiągniesz poprzez umieszczenie oświetlenia ledowego Charakter witryny podkreślają ozdobne uchwyty w kolorze aluminium. To także funkcjonalny mebel, który jest w stanie pomieścić komplety pościeli czy ręczników. Występuje w zestawie z innymi elementami, które pozwolą Ci pięknie umeblować salon: tj. komoda, regał wiszący, szafka, szafka RTV, stolik okolicznościowy, stół rozkładany czy szafa. Elementy te nadają się zarówno do pokoju dziennego, salonu oraz jadalni.

witryna

Witryna P Insert INRV71R w zestawie

Czy wiesz, że?

Witryna przyjechała do nas z Francji. Ten mebel wiódł prym na dworze Ludwika XVI. Od tego czasu ta oszklona szafka do ekspozycji drobnych ozdób, którymi chce się pochwalić gospodarz, traktowana jest jako mebel uzupełniający do salonu.

witryna 3Cena: 599,00zł

Wymiary:

  • szerokość: 55.4 cm

  • wysokość: 199.3 cm

  • głębokość: 41.5 cm

Leave a Reply