Modułowa kanapa w stylu skandynawskim

Niebanalna forma, optymalny kształt, wygoda i nowoczesny styl, to cztery wymiary designu, które łączą się w jedno – nową kanapę „Qbik” projektu New Mono Design. Jeden modułowy mebel, a tak wiele możliwości, które sprawdzą się zarówno w białym skandynawskim wnętrzu jak i industrialnej przestrzeni.

modulowa kanapa qbik

Kanapa „Qbik” projektu New Mono Design

Styl skandynawski pomimo dominującej bieli nie jest stylem zimnym. To styl spokojny, sprzyjający chwilą relaksu, przestronny, ale i przytulny. Głównie drewniane meblesą funkcjonalne i proste zarówno w konstrukcji jak i formie. To właśnie sprawiło, że powiew Skandynawii zagościł ostatnimi laty w większości europejskich domów jak i w nowym projekcie New Mono Design. Choć nawiązuje on wciąż do stylistyki marki przejawiającej się w stylowej i prostej formie, jest to zaskakująca propozycja dla miłośników klasycznego materiału, jakim jest drewno, ale w nowoczesnym wydaniu.

modulowa kanapa qbik2

Kanapa „Qbik” projektu New Mono Design

Nowa modułowa kanapa „Qbik” od New Mono Design to cztery wymiary designu, które łączą się w jednym meblu – niebanalna forma, optymalny kształt, wygoda i nowoczesny styl. To także cztery elementy, które po zsunięciu tworzą idealne miejsce do odpoczynku. Montaż poszczególnych modułów kanapy „Qbik” jest niezwykle prosty – wystarczy zsunąć je do siebie i połączyć za pomącą metalowych zaczepów. Zamocowana tuż przy nich tekstylna rączką ułatwia natomiast szybkie rozmontowywanie elementów, które w każdej chwili mogą stworzyć cztery osobne duże fotele na drewnianej konstrukcji. Można je kupić w komplecie, lub każdy moduł z osobna.

modulowa kanapa qbik obicie

Kanapa „Qbik” projektu New Mono Design

Tak jak i w skandynawskich wnętrzach, tak w misji realizowanej przez markę New Mono Design, ekologia odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego kanapa „Qbik” została zrobiona z bielonych desek, które korespondować będą również z nieco bardziej industrialnym wnętrzem. Projekt, równie praktyczny, co estetyczne bazuje na prostocie geometrycznych kształtów, wytrzymałej konstrukcji i wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów.

Dodatkowo każdy zakupiony egzemplarz kanapy „Qbik” to aż 10 nowych drzew, które zasilą płuca świata. W maju marka New Mono Design dołączyła bowiem do grona partnerów fundacji  Trees for the Future, sadzącej drzewa w Afryce, Ameryce Południowej i Azj, przekazując część dochodu ze sprzedaży na jej rzecz. To dowód na to, że można żyć w zgodzie z naturą i do tego pięknie.

Leave a Reply