Aranżacja jadalni we włoskim stylu

Linia mebli firmy Klose to niezwykłe wzornictwo, doskonała jakość wykonania oraz nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Inspirowana włoskim stylem klasyczna kolekcja Rafael stworzona została dla klientów ceniących elegancję i ponadczasowe piękno.

Rafael to linia o wyjątkowym, nawiązującym do włoskiego stylu, designie. Meble z tej kolekcji to kunsztowne dzieła sztuki wpisujące się w klasyczną linię wzornictwa Kolekcji Mebli Klose. Firmy, która umie wydobyć piękno z naturalnego drewna i tworzyć meble z duszą – ponadczasowe. Niezwykłe aplikacje frontów, bogato zdobione profile i intrygujące zaokrąglenia nadają kolekcji oryginalny charakter. Frezowane nóżki podkreślają smukłość brył z tej linii. Meble wykonane są z drewna olchowego w naturalnych okleinach czereśniowych.

meble klasyczne

Rafael - Linia mebli firmy Klose

Proponowane przez Kolekcję Mebli Klose wybarwienia w 3 odcieniach: czereśnia orzech wenecki, czereśnia wenecka i czereśnia wenge wenecka wydobywają z mebli szlachetność i akcentują wytworny charakter kolekcji. Ciepły kolor drewna podkreślony został ekologicznymi, wodnymi lakierami. Jako produkty nie zawierające w swoim składzie rozpuszczalnika są one bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska naturalnego.

stol do jadalni1

Rafael - Linia mebli firmy Klose

Kunsztowne detale

detalW zestawie Rafael uwagę przyciąga niezwykła dbałość o detale. Dostrzegamy ją w ozdobnych aplikacjach, powtarzających się motywach florystycznych, czy w eleganckich, metalowych wykończeniach w kolorze starego złota. Bogato zdobione profile oraz frezowane ramki drzwiczek o łagodnie zaokrąglonych kształtach podkreślają ponadczasowe piękno brył z kolekcji Rafael. Subtelnie szlifowane krawędzie przezroczystych szyb witryn i kredensów przywodzą na myśl eleganckie szlify kryształów.

Wybrane bryły kredensów oraz witryn z linii Rafael kryją w sobie dodatkową tajemnicę. Delikatna, metalowa aplikacja umiejscowiona na wysokości szuflad to zarówno ozdobny element bryły, jak i mechanizm otwierający ukryty schowek.

Dla kolekcjonerów ozdobnego szkła, porcelany czy wielbicieli książek firma Klose proponuje witryny z przeszklonymi bokami, które umożliwiają jeszcze lepsze wyeksponowanie zgromadzonych kolekcji.

Zastosowany system oświetlenia górnego – PowerLight oparty został na technologii Power LED. Dzięki długiej żywotności oraz dużej energooszczędności diody te stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego i halogenowego oświetlenia.

witryna1

W trosce o nasze zdrowie

krawedzie mebliMeble z kolekcji Rafael wyróżniają się,zaokrąglonymi krawędziami. To nie tylko ozdobny element konstrukcji, ale także cecha zapewniająca bezpieczeństwo małym dzieciom.

W trosce o zdrowie użytkowników krzesła z linii Rafael zaprojektowane zostały tak by chronić użytkownika przed skutkami niewłaściwej postawy ciała. Odpowiednio wyprofilowane oparcie i właściwy kąt jego nachylenia pomaga utrzymać prawidłową pozycję siedzącą.

  • Inspirowana włoskim stylem linia Rafael stworzona została przez Pana Zenona Bączyka. Projektanta Kolekcji Mebli Klose znanego z takich klasycznych zestawów jak Amber, Milo czy Leonardo, które zyskały uznanie i stoją w domach licznych klientów.
  • Rafael dostępny jest w wybranych autoryzowanych studiach Kolekcji Mebli Klose.

Leave a Reply