Biało-drewniane meble do pokoju dziennego

Białe eleganckie meble doskonale sprawdzą się w nowoczesnym pokoju dziennym. Nowa kolekcja Braga od Black Red White to doskonały sposób na współczesny salon, który doskonale łączy modną biel z ciepłem barwy drewna. W skład kolekcji wchodzi 6 funkcjonalnych elementów: dwie komody, szafka RTV, dwie witryny oraz uniwersalna półka wisząca.

bialo drewniane meble do salonu 1

Kolekcja Braga od Black Red White

Nowa kolekcja Braga pozwoli urządzić wnętrze pełne nowoczesnego stylu oraz funkcjonalnych rozwiązań. Oryginalny design mebli przykuwa wzrok, dzięki połączeniu koloru bieli i nietuzinkowego dekoru drewna w wybarwieniu dąb riviera. Modernistyczne fronty posiadają zlicowane uchwyty, które nie wystają poza linię mebli, dzięki czemu całość prezentuje się jeszcze bardziej stylowo i nowocześnie.

bialo drewniane meble do salonu 2

Kolekcja Braga od Black Red White

Kolekcja Braga to sześć praktycznych elementów z możliwością swobodnego zestawiania. Na przechowywanie wszelkich drobiazgów pozwolą dwie pakowne komody wyposażone w pojemne szuflady i szafkę. Dwie witryny z przeszklonymi frontami będą idealnym miejscem do wyeksponowania elementów dekoracyjnych i gustownej porcelany. Efektowne przeszklenia wykonane ze szkła hartowanego cechują się zwiększoną odpornością na zarysowania i stłuczenia, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo użytkowania mebli na co dzień. Na wszystkich, którzy chcą stworzyć małe kino domowe czeka nowoczesna szafka RTV i półki wiszące, doskonałe do wyeksponowania zbioru płyt DVD.

Meble Braga to nie tylko nowoczesny i przemyślany design, ale również solidne i funkcjonalne rozwiązania. Profesjonalne akcesoria umożliwiają płynne i ciche domykanie frontów szafek i szuflad, co znacznie zwiększa komfort ich użytkowania każdego dnia. Szklane witryny zostały wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, które wydobywa niezwykły urok barwy drewna we wnętrzu mebli.

W skład kolekcji wchodzi:

  • Komoda – KOM1D3S, wymiary: 40/160/85,5 cm
  • Komoda – KOM6S, wymiary: 40/160/85,5 cm
  • Półka – POL/150, wymiary: 26/150/5 cm
  • Szafka RTV – RTV2S2B, wymiary: 40/150/53 cm
  • Witryna – REG1D1W2S, wymiary: 40/90/153 cm
  • Witryna – REG1W2S, wymiary: 40/60/196 cm
bialo drewniane meble do salonu 3

Kolekcja Braga od Black Red White

bialo drewniane meble do salonu 4

Kolekcja Braga od Black Red White

Leave a Reply