Zaproś do domu i stołu to, co najpiękniejsze z natury!

BELLA to ponadczasowa estetyka najwyższej jakości, w nowoczesnym designie niosąca przesłanie wolności, radości i lekkości. Dzięki niej można przygotować aranżację stołu odpowiednią na wiosnę, na Wielkanoc, na lato i na całe życie!

BELLA to porcelana, która łączy w sobie jakość, niezwykły design i funkcjonalność. Zachwyca wyjątkowymi motywami, w postaci przepięknych, malowanych akwarelami motyli w pastelowych odcieniach. Projektantka Cecilia Åberg, od lat współpracująca z Fyrklövern, stworzyła pełną życia symfonię barw – delikatne odcienie turkusu, żółci i różu, która wraz z kontrastującą czernią nadaje dekorom głębi.

Motyle – wyjątkowe z natury

Inspiracją do stworzenia dwunastoelementowej zastawy, obejmującej talerze, kubki, miski, półmiski, dzbanki i patery, była miłość Cecilii do motyli i ich silnej symboliki, która zaowocowała niezwykłymi wzorami. Tak jak każdy gatunek motyla jest inny, tak każdy element porcelany ma swoje niepowtarzalne niuanse i unikalną kolorystykę. Modny akcent stanowią również dwa ręcznie glazurowane elementy w kolorze turkusowym z reliefem o kształcie dyskretnych motyli, dające możliwość stworzenia kreatywnej aranżacji stołu o indywidualnym charakterze.

BELLA – kwintesencja piękna

Design serwisu nawiązujący do stylu nowoczesnego oraz subtelne, a przy tym przyciągające spojrzenia ilustracje motyli – taka kombinacja sprawia, że BELLA to kolekcja, która będzie cieszyć oko od pierwszej chwili przez wiele długich lat. Letni klasyk, który pokocha cała rodzina. Zastawa wykonana jest z trwałej porcelany skaleniowej i nadaje się do mycia w zmywarce oraz do kuchenek mikrofalowych, dzięki czemu można korzystać z niej codziennie. Bez względu na porę roku, stół zaaranżowany z wykorzystaniem porcelany BELLA budzi skojarzenia z piękną letnią łąką, kojąc tęsknotę za latem i zachęca do zebrania najbliższych, by wspólnie biesiadować w ogrodzie, na werandzie lub w zaciszu domowej kuchni. Najważniejsze, że razem. Tak jest pięknie. Najpiękniej.

Leave a Reply