Subtelna i naturalna: dwie kolekcji mebli

Marka Black Red White przedstawia dwie nowe kolekcje przeznaczone do pokoju dziennego, jadalni i przedpokoju: subtelną i delikatną Romance oraz naturalną, a zarazem nowoczesną Luttich. Obie kolekcje zachwycą miłośników ciepłych, naturalnych wnętrz, w których można wyciszyć się i zrelaksować. Kolekcje różnią się wybarwieniem – kolekcja Romance jest utrzymana w jasnym kolorze modrzew sibiu jasny z naturalnymi akcentami o wybarwieniu dąb san remo jasny, a kolor dąb barique wyróżnia elementy kolekcji Luttich.

Romance to jasne, proste meble z subtelnymi zdobieniami, przywodzące na myśl ciepły styl skandynawski, który Polacy szczególnie pokochali. Kolekcja składa się z 13 elementów: eleganckich witryn, aż czterech pakownych komód, szafki RTV, wiszącej półki, szafy, panelu z wieszakiem, szafki na buty i lustra, które pozwolą zagospodarować salon, jadalnie, przedpokój oraz stać się częścią sypialni. Elementy z kolekcji Romance są wyposażone w markowe akcesoria oraz proste srebrne uchwyty. Jej charakter podkreślają także ramy na frontach mebli, które prezentują się niezwykle elegancko i solidnie. Rozbudowana propozycja i możliwość ich swobodnego łączenia z pewnością zadowoli tych, którzy chcą stylowo zaaranżować swoje pokoje dzienne, a także wprowadzić powiew skandynawskiego, eleganckiego stylu do pozostałych pomieszczeń.
meble do pokoju dziennego 2

Kolekcja Romance od Black Red White

meble do pokoju dziennego 21

Kolekcja Romance od Black Red White

Połączenie nowoczesnego stylu z naturalną kolorystyką drewna to wyróżnik nowej kolekcji Luttich. Meble wyróżniają się prostotą formy, ciepłym wybarwieniem dąb barique, poziomymi żłobieniami na frontach oraz zaoblonymi krawędziami blatu. Ta kombinacja pozwola zachować równowagę pomiędzy akcentem natury, a stylem współczesnym, tym samym tworząc balans pomiędzy dwoma, z pozoru przeciwstawnymi akcentami. W kolekcji Luttich można znaleźć elementy, które doskonale sprawdzą się podczas urządzania pokoju dziennego i funkcjonalnego przedpokoju: szafka RTV, stabilne komody, pakowne witryny, szafka na buty, panel z wieszakiem i wysokie regały. O komfort użytkowania zadbają markowe zawiasy i prowadnice wyposażone w system cichego domykania. Profesjonalne akcesoria zapewniają bezszelestne połączenie frontów z korpusem, szczególnie przydatne w obecności najmłodszych domowników. Bryły z kolekcji Luttich można dowolnie ze sobą zestawiać tworząc spójną aranżację.

meble do pokoju dziennego 3

Kolekcja Luttich od Black Red White

meble do pokoju dziennego 4

Kolekcja Luttich od Black Red White

Leave a Reply