Elegancja jest zawsze na czasie – meble do salonu

„Piękno polega na właściwej proporcji i blasku” – tworząc kolekcję mebli projektancinadali słowom Tomasza z Akwinu realnego wymiaru. Meble oczyszczone z ozdób o regularnych, wyrazistych podziałach wzbogacają wysmakowane detale. Kolekcja eksponuje naturalne piękno drewna dębu potęgując wrażenie solidności. Harmonia i porządek linii sprawiają, iż meble z kolekcji K7 z łatwością odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach nadając im niewyszukanego stylu –  elegancja jest zawsze na czasie.

Kolekcja K7 Contur jadalnia firmy Klose

Kolekcja K7 Contur jadalnia firmy Klose

Umiar i powściągliwość wzornicza – meble z kolekcji K7 Contur roztaczają aurę dyskretnej elegancji. Zdominowane przez linie i kąty proste bryły wykorzystują walory drewna o wyrazistym usłojeniu. Proste, geometryczne kształty dzięki przemyślanym detalom dalekie są od oschłości minimalizmu. Rama okalająca front oraz intrygujące podcienie dookoła drzwi i szuflad sprawiają, że kredensy i komody wyróżniają się niebanalnym stylem.

Strona użytkowa kolekcji jest równie dopracowana co jej design. Drzwi i szuflady z systemem otwierania „Push” – otwieranie na dotyk to czysta przyjemność. Dzięki solidnej konstrukcji oraz dodatkowej listwie wzmacniającej czoła – szuflady nawet przy dużych obciążeniach będą niezawodne. Łagodne, ciepłe światło podświetlające szklane półki kredensów odpowiednio wyeksponuje zgromadzone na nich przedmioty. Komody, witryny i kredensy z kolekcji K7 Contur doskonale prezentują się jako meble wolnostojące, mogą też być łączone w zabudowy tworząc oryginalne, a przy tym funkcjonalne układy aranżacyjne.

Kolekcja K7 firmy Klose kredens

Kolekcja K7 firmy Klose kredens

Wygodnie wokół stołu

Powściągliwość formy i piękne wybarwienie naturalnego drewna dębu – stół z kolekcji K7 Contur i dedykowane mu krzesła łączą prezencję z funkcjonalnością, wygodą i solidnością wykonania. Stół dzięki nowoczesnemu systemowi rozkładania z łatwością rozsuniemy zwiększając rozpiętość blatu przy zachowaniu niezmiennej stabilności. To nie wszystko, wybrany sposób powiększenia powierzchni użytkowej blatu gwarantuje wygodę dla naszych gości. Doceni ją każdy, komu choć raz brakowało miejsca na nogi z powodu dzielenia swojej przestrzeni pod stołem z „nogami” od stołu. W przypadku krzeseł ergonomicznie wyprofilowane oparcie i siedzisko o odpowiednio dobranej głębokości zapewniają wygodę podczas siedzenia. A dzięki manualnemu szlifowaniu podkreślony jest indywidualny rysunek drewna, jego autentyczne piękno. Połączenie nowoczesnej techniki i tradycyjnego rzemiosła pozwala uzyskać odpowiedni efekt końcowy – najwyższy standard wykonania.

Kolekcja K7 Contur Jadalnia

Kolekcja K7 Contur Jadalnia

Leave a Reply