Twoje domowe biuro

Dom to także dla wielu z nas miejsce pracy intelektualnej. Najlepszym pomieszczeniem sprzyjającym takiej aktywności będzie nasze prywatne domowe biuro. Aranżacja wnętrza powinna sprzyjać koncentracji i spokojowi. W biurze nie może zabraknąć biurka, krzeseł,  szafy czy witryn. W bogatej ofercie firmy Mebin znajdziemy kilka propozycji mebli do takich pomieszczeń.

Biuro Lazuryt to meble z elementami litego drewna – połączenie klasyki i nowoczesnej funkcjonalności. Ciepły kolor kasztan i antyczna czereśnia doskonale podziałają na panujący tutaj nastrój. Wyścielane krzesło harmonizujące z eleganckim biurkiem, a także przeszklona witryna z komodą i ustawiony przy jednej ze ścian zegar utworzą pomieszczenie sprzyjające pracy intelektualnej i zachwycające elegancją.

Biuro w stylu mieszczańskim Topaz to kolekcja niezwykle uniwersalna. Charakteryzuje ją prostota, szlachetny wygląd, masywność i funkcjonalność brył, bogactwo rozwiązań, oryginalnie frezowane cokoły, wieńce i blaty oraz podświetlane wnętrza witryn. Meble, które wypełnią nasze biuro będą symbolem stabilności i solidności, pozwolą na intensywną owocną pracę intelektualną, przenosząc nas w atmosferę 19. wiecznych mieszczańskich kamienic. Wybarwienie: ciepły kolor orzech to najlepsze dopełnienie tej pięknej kolekcji.

Topaz Gabinet

(Gabinet Topaz firmy Mebin)

Biuro Toskania łączy w sobie klasyczne wzornictwo i elegancję w prawdziwie włoskim stylu. To ekskluzywne meble wykonane w całości z litego drewna, a ich jedwabiście gładka powierzchnia o wybarwieniu antycznego orzecha wypełnia pokój przyjemnym ciepłem. Obszerne biurko z litego drewna zachęca do spokojnej lektury, a wykończony skórą blat nadaje bryle elegancji. Stary styl mebli podkreślony jest ręcznie zdobionymi szufladami bez prowadnic. Przeszklone fronty witryn pozostawiają mieszkańcom możliwość nadania kolekcji indywidualnego charakteru. Fronty regałów zdobi proste aczkolwiek gustowne wzornictwo. Włoski szyk, kunszt rzemiosła, wysoka jakość oraz wyszukana elegancja to cechy, które najwierniej oddają charakter biura Toskania.

Toskania Gabinet

(Gainet Toskania firmy Mebin)

Domowe biuro to niezwykle ważne miejsce w naszym domu, to pomieszczenie w którym oddajemy się indywidualnej aktywności intelektualnej a nawet rozmowom biznesowym. Dlatego tak istotna jest odpowiednia aranżacja przestrzeni, która zapewni nam nie tylko komfort pracy, ale i atmosferę  sprzyjającą krótkim chwilom odpoczynku. Z firmą Mebin na pewno ten cel zostanie osiągnięty.

Leave a Reply