Farba, która rozjaśni optycznie każdą ścianę

Twoje mieszkanie jest zbyt małe? Ciągle wydaje się ponure i za słabo oświetlone? Pierwszy raz na rynku pojawił się produkt do ścian i sufitów zawierający rozjaśniacze optyczne.

Małe pokoje mogą być przytulne i stanowić idealne miejsce relaksu.  Zdarza się jednak,  że panuje w nich przytłaczający półmrok,  który w połączeniu z niewielką ilością okien,  może sprawiać bardzo przygnębiające wrażenie.  Należy pamiętać,  że bez wystarczającej ilości światła nawet całkiem duże pomieszczenia wyglądają na mniejsze niż są w rzeczywistości.

Takie problemy dotyczą wielu polskich mieszkań.  Dotychczas najczęstszym sposobem na ich rozwiązanie było malowanie ścian i sufitów na biało.  Teraz,  aby osiągnąć efekt optycznego powiększenia przestrzeni można zrobić zdecydowanie więcej! Wystarczy sięgnąć po farbę Dulux Światło i Przestrzeń,  dzięki której domowe wnętrza będą się wydawały jaśniejsze,  większe i przestronniejsze.

Sekret produktu tkwi w rozjaśniaczach optycznych.  Oparta na ich wykorzystaniu unikatowa technologia LumiTec sprawia,  że ściany pomalowane farbą Dulux Światło i Przestrzeń odbijają nawet do dwóch razy więcej światła w porównaniu z tradycyjną farbą emulsyjną o analogicznym kolorze,  odcieniu i intensywności.  Powierzchnia pomalowana farbą Dulux Światło i Przestrzeń pochłania zdecydowanie mniej światła.  Dzięki temu nie zanika ono od razu,  ale wielokrotnie odbija się w pomieszczeniu,  powodując,  że sprawia ono wrażenie jaśniejszego,  a co za tym idzie przestronniejszego.

Farba Dulux Światło i Przestrzeń

Farba Dulux Światło i Przestrzeń

Działanie Dulux Światło i Przestrzeń jest dobrze widoczne w tych częściach pokoi,  które zazwyczaj są najciemniejsze,  czyli zacienionych kątach i wszelkich załamaniach powierzchni.  Ich rozjaśnienie powoduje zmianę w postrzeganiu całego pomieszczenia: wydaje się ono zdecydowanie przestronniejsze.  Poczucie powiększonej i jaśniejszej przestrzeni sprzyja zaś perspektywicznemu myśleniu i tworzy optymistyczny nastrój,  stymulujący do działania.

Dulux Światło i Przestrzeń
Dulux Światło i Przestrzeń to akrylowa emulsja do ścian i sufitów o wykończeniu matowym,  wykorzystująca rewolucyjną technologię LumiTec™ opartą na rozjaśniaczach optycznych.  Dzięki nim ściany odbijają nawet do dwóch razy więcej światła,  niż te pomalowane tradycyjną farbą emulsyjną.  Dulux Światło i Przestrzeń sprawia,  że nawet małe pomieszczenia będą jaśniejsze i optycznie powiększone.  Emulsja zapewnia odporność na zmywanie.  Jest dostępna w 10 pastelowych kolorach oraz bieli.  Wydajność: do 14 m²/L.
Cena 2,5L/ 63,40 zł.

Leave a Reply