Kolekcje drewnianych mebli do salonu i jadalni

Podczas Targów Meble Polska 2013 w Poznaniu firma Paged Meble zaprezentowała swoje premierowe propozycje. W ofercie pojawią się trzy nowe kolekcje mebli do salonu i jadalni: FIUME, VITO i ALTO – każda eksponująca naturalne piękno drewna.

Nowe kolekcje Paged Meble doskonale komponują się z tradycyjnymi meblami giętymi, z których słynie firma. Stoły wykonane z naturalnego dębu w zestawieniu z białymi krzesłami z Design Collection czy w towarzystwie klasycznych wzorów tworzą lekkie i eklektyczne kompozycje. Neutralną kolorystykę drewna przełamują barwne sofki, fotele czy wieszaki.

meble do salonu

Kolekcja FIUME firmy Paged Meble

Kolekcja FIUME to elegancja przełamana fantazyjnymi akcentami. Ascetyczne bryły w kolorze orzecha ozdobione zostały subtelnymi czarnymi wycięciami służącymi za uchwyty. W wybranych formach zastosowano lakierowane powierzchnie, dzięki którym elementy kolekcji zyskują wręcz rzeźbiarski sznyt. Autorem kolekcji jest Przemysław Ptaszyński.

meble do salonu 2

Kolekcja VITO firmy Paged Meble

Prostą, wysmakowaną linię kolekcji VITO podkreśla naturalne wybarwienie dębu light. Przeszklone, subtelnie oświetlone przestrzenie witryn pozwalają wyeksponować dekoracje i cenne przedmioty, które tworzą wyjątkowy klimat wnętrza. Autorem projektu kolekcji VITO jest Maciej Sokol.

meble

Kolekcja ALTO firmy Paged Meble

ALTO to wyjątkowa kolekcja pachnąca lasem i rozświetlona słońcem. Proste kształty mebli doskonale eksponują urodę jasnego dębu. Elementy ryflowane wykonane z litego drewna stanowią minimalistyczną dekorację. Wysmakowaną i nowoczesną kolekcję ALTO zaprojektował Jacek Mikołajczak.

stol z krzeslami

Meble VIVA firmy Paged Meble

Podczas tegorocznych Targów Meble Polska 2013 marka Paged Meble zaprezentowała także nowe propozycje stołów i krzeseł, z których słynie firma. Wśród premierowych produktów znalazły się dębowe meble VIVA o zaoblonych kształtach masywnych nóg. W towarzystwie rodzinnego stołu wyjątkowo prezentowały się krzesła na krzyżakowej podstawie z ergonomicznie wyprofilowanym siedziskiem.

Leave a Reply