Trzy kolekcje nowoczesnych mebli

Nowe zestawy z pewnością przypadną do gustu zwolennikom prostych, geometrycznych oraz nowoczesnych form. Prezentowane kolekcje mebli nawiązują do aktualnych światowych trendów designu. To propozycja Paged Meble, którą producent zaprezentował podczas Targów Meble Polska w Poznaniu.

Zestaw I

nowoczesne meble

Paged Meble, zestaw mebli Catania

Pierwszą z propozycji jest kolekcja Catania w naturalnym odcieniu orzecha Caramello zestawionym z czarnymi, połyskującymi akcentami. Geometryczne kształty są zgodne z najnowszymi trendami, a modne kolory podkreślają wysoką jakość i nawiązują do ekskluzywnych linii meblowych. Delikatne przeszklenia i elementy onyksowe dodają kolekcji lekkości.

salon

Paged Meble, zestaw mebli Catania

Różnorodne bryły mebli dają możliwość dowolnych aranżacji w salonie i jadalni. Pojedyncze elementy można także wykorzystać w już ukształtowanej przestrzeni – wysublimowany przeszklony kredens lub witryna urozmaicą i dodadzą elegancji każdemu wnętrzu.

Zestaw II

nowoczesny salon

Paged Meble, zestaw mebli Linea

Kolejną nowością jest Linea, która podobnie jak Catania również nawiązuje do geometrycznej prostoty. Zestaw ten reprezentuje styl ekologiczny i wprowadza na polski rynek kolorystykę modną w tym sezonie w Europie Zachodniej. Meble Linea proponowane są w skalistych kolorach ziemi, ale mimo to ciepłych w odbiorze. Wykończenie wykonano w fornirze dąb moccacino, natomiast aplikacje – w kolorze dąb eco.

Geometryczne przeszklenia i ciekawe oświetlenie dodają bryłom lekkości, a poszczególne elementy kolekcji: kredensy, witryny, szafki i regały umożliwiają dowolne aranżacje w salonie i jadalni. W produkcji zastosowano lakiery wodne, bezpieczne dla środowiska.

Zestaw III

jadalnia

Paged Meble, zestaw mebli Malibu

Trzecia propozycja inspirowana jest wakacyjnymi, relaksującymi klimatami kurortu Malibu. Kolekcja o tej samej nazwie łączy ciepłe kolory beżu i ecru ze szlachetną fakturą drewna. Mocne meble w dębowej oprawie zostały złagodzone połyskującymi frontami w ciepłym, beżowym odcieniu cafe latte lub delikatnym, mlecznym kolorze coco nut.

sypialnia

Paged Meble, zestaw mebli Malibu

Naturalne kolory dodają pomieszczeniu ciepła i kojarzą się z przyjemnością oraz egzotycznymi wakacjami. Co ważne, wszystkie bryły można dowolnie ustawiać, dzięki czemu meble są uniwersalne i dają duże możliwości aranżacyjne.

Zobacz także inne meble do salonu – pomysłowe meblościanki.

Leave a Reply