Puzzle na ścianie – dekoracyjne panele ścienne

Panele architektoniczne Pulano są dowodem na to, że geometria nie musi być nudna, a ściana płaska. Kilkadziesiąt wzorów, pełna swoboda kreacji i dekoracyjny efekt trójwymiarowego wykończenia ścian, czynią z paneli atrakcyjną alternatywę dla farb czy tapet. Produkt dostępny jest w salonach sieci Dekorian w całym kraju.

Panele architektoniczne Pulano zdjecie aranzacyjne 2

Panele architektoniczne Pulano

Wzory geometryczne to jeden z najmodniejszych kierunków w aranżacji wnętrz ostatnich lat. Współcześni projektanci mebli, oświetlenia i materiałów wykończeniowych bardzo chętnie nawiązują do wspaniałej tradycji wzorniczej artystów Art Deco i Bauhausu, którzy bezgranicznie zakochani byli w geometrii. Motywy dekoracyjne na bazie koła, kwadratu czy trójkąta pozytywnie wpływają na czystość kompozycji i elegancję wnętrza. Mają również niebagatelny wpływ na wrażenie ładu przestrzennego. Dekoracyjny potencjał geometrii postanowiła wykorzystać marka Pulano, która stworzyła serię ściennych paneli architektonicznych. Ich dodatkowym atutem jest trójwymiarowo faktura, która czyni ścianę jednym z głównych bohaterów wnętrza. Jak wygląda wykończenie ściany panelami architektonicznymi marki Pulano? Mamy do dyspozycji kilkadziesiąt wzorów podzielonych na kolekcje. Motywem przewodnim każdej kolekcji są określone motywy geometryczne. Od fantazji domowników lub architekta wnętrz zależy, czy stworzymy ścienną kompozycję z jednego lub kilku wzorów paneli.

Panele architektoniczne Pulano zdjecie aranzacyjne 1

Panele architektoniczne Pulano

Architektoniczne płyty dekoracyjne marki Pulano wykonane są z frezowanej płyty o grubości 16 mm estetycznie wykończonej w kolorze białej satyny lub czarnego matu /wkrótce oferta poszerzy się o dodatkowe 3 kolory/. Zaprojektowane zostały przez uznanego architekta wnętrz Artura Benckiego. Portfolio składa się z blisko 40 wzorów paneli, pogrupowanych w 6 zasadniczych kolekcji: Semicircle, Pavo, Kvadro, Gemini, Hydrus, Sagitta. Panele z różnych kolekcji można dowolnie łączyć i tworzyć autorską wizję dekorowanej ściany. Motywem przewodnim paneli Pulano są proste kształty geometryczne, mogące układać się w nawet bardzo skomplikowane mozaiki. Płyty mają zróżnicowane wymiary od 20 x 20 cm (kolekcje Hydrus i Gemini) do 120 x 20 cm (kolekcja Sagitta). Przy użyciu produktu marki Pulano można całościowo wykończyć ścianę lub stworzyć na niej wyjątkowa płaskorzeźbę o określonych wymiarach.

Panele architektoniczne Pulano zdjecie aranzacyjne 3

Panele architektoniczne Pulano

Panele marki Pulano dostępne są w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian, która dysponuje 18 sklepami w największych polskich miastach. Więcej informacji znaleźć można na www.dekorian.pl i www.pulano.pl .

Leave a Reply